Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki értékeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki értékeli a szép, szexi fehérneműket egy nőn?

Figyelt kérdés
Persze, gondolom az a lényeg úgyis, ami benne van, de annyi különböző véleményt hallottam már erről. Én kifejezetten szeretem a csinos szetteket, nyilván nem várom el a pasitól, hogy jobban értékelje, mint a szexet magát, de ez részemről is egy tetszeni vágyó gesztus felé. Van, aki ezt élvezni szokta, ha a párja ilyesformán vezeti be a dolgot, vagy mindenki szerint felesleges?

2014. okt. 30. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Imádom, de szerintem nincs olyan, aki nem értékelné :)
2014. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Egy ajándéknak is jót tesz az igényes csomagolás.
2014. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyilván szeretem, sőt latex cuccok is jöhetnek meg különféle korzettek:D
2014. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a szexi fehérnemű is. Ez egy kissé fétis is nálam. Például ha szép kamaszkori emlékek kötődnek hozzá.
2014. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na, ezt jó hallani : ) Fiú barátaim pl., amikor megkérdeztem őket, azt mondták, hogy teljesen mindegy, nekik nem nagyon szokott feltűnni, hogy egy lány miben van, akkor sem, ha pl. combfix, vagy kihívóbb darab.
2014. okt. 30. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Vakok, aranyom :)
2014. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én imádom az az ilyesmit. Sőt elismerem fétisként.

Vérszemet kapok tőle. :)

2014. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon értékelném, aztán szépen lassan lehámoznám róla a fehérneműket, hogy utána szeretkezzünk egy jót :D
2014. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Shai-Hulud ***** válasza:

"nekik nem nagyon szokott feltűnni, hogy egy lány miben van,"

Hát úgy kell nekik......

Nagyon sajnálom azokat, akik ezt nem tudják értékelni.

Szerintem nekik mindegy, hogy hova dugják a dugnivalójukat.....

2014. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
perszeeee
2014. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!