Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt ha beszélek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt ha beszélek vele?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves lánybarátom,akivel még a nyáron ismerkedtem meg,a gond csak az hogy nem lakunk egy városba kb olyan 180 km választ el minket.Folyamatosan tartjuk a kapcsolatot,és ha beszélek vele facebookon vagy viberen akkor olyan "varázst" érzek gyorsabban ver a szívem,ha pedig napokig nem beszélünk mert nincs rá ideje akkor olyan sötétséget érzek a szívembe.Olyan mintha már nem is érdekelném őt.Nyáron találkoztunk utoljára,de nagyon hiányzik és nagyon tetszik különösen a szeme ami megfogott benne.

2014. okt. 30. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű és rövid válasz: Szerelmes vagy! :)
2014. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettél belé.:)
2014. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a srác, aki meg akarja kérdezni a lánybarátját, hogy szűz-e még, ugye? Hát nyilván beleestél, mint ló a gödörbe, öcsém. Bár 180 km az nem piskóta.
2014. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha így van akkor már rég óta szerelmes vagyok,mert közel 4 hónapja nem láttuk egymást.Nem sokáig bírom már,talán téli szünetbe jön majd.Én már nagyon szeretném látni,átölelni.Mennék én hozzá csak hát rohadt drága a buszjegy :(
2014. okt. 30. 19:51
 5/5 anonim válasza:

hány éves a csaj ? hogy hivják ? ( csak keresztnév .)

kék szeme van ? . szerintem szerelmes vagy .de olyan aranyos ha egy fiú ilyet érez :D szerintem mondd el neki

2014. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!