Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség egy jó csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy jó csaj, szép és a bájos között?

Figyelt kérdés
pl.: kire mondják hogy jó csaj, kire hogy szép, kire hogy bájos?
2014. okt. 31. 15:13
 1/10 CptTomato ***** válasza:
Ez eléggé szubjektív dolog... meg helyzettől is függ...
2014. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Big Poppa ***** válasza:
59%

jo csaj=lefekudnek vele

szep=tetszik nekem, nem csak sexre kell

bajos=belulrol fakad a szepsege (pl szep a mosoja stb.)

2014. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%

akit dugnák


akit még dugnák


akit már annyira nem

2014. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó csaj: [link]

Bájos: [link]

2014. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van amikor ezek csak más más szavak, más más betűk, de van hogy ugyanarra használjuk, hol ezt hol azt.
2014. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PearlDiver ***** válasza:
100%

A jó csaj egyrészt jelentheti a szexuálisan vonzó, jó alakú de nem feltétlen nagyon szép arcú lányt. Másik interpretációban az a jó csaj, aki minden tekintetben bejön, tehát a külseje, a stílusa, viselkedése stb.

Szép lány, akire jó érzés ránézni, jó az összhatás, de az arca szépsége a lényeg. Ettől még persze lehet ultra szexi alakja is.

A bájos és a szép majdnem ugyanaz, de a bájosban van valami gyermeki, valami védtelenség.

2014. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:

Képekkel érzékeltetve:

Jó csaj: [link]

Szép: [link]

Bájos: [link]

2014. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó csaj:

[link]

[link]

Szép:

[link]

[link]

Bájos:

[link]

[link]

2014. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nagyjából láttam a különbséget :)
2014. okt. 31. 17:41
 10/10 anonim válasza:
11%

Hááát...nem is tudom. A belinkelt képeket elnézve, nektek a jó csaj a lengén öltözött, egy kiló vakolatot magára kent nő jelenti. A bájos kategória nekem jobban tetszik, így női szemmel. (Nem vagyok leszbikus.)

Szerintem a férfiaknak:

jó csaj: smink+jó alak = szívesen fektetnék, de nem barátnőnek való

szép: smink nélkül is jól néz ki

bájos: van egyfajta kisugárzása, amivel magára vonja a tekinteteket, különleges, nem feltétlen szép, mégis kelendő,a belsője rendben van, jószívű, önzetlen (ez sokszor meglátszódik az arcon, hisz a domináns gondolataink,érzéseink kiülnek az arcra, pl ha vki negatív, akkor szomorú a tekintete)

Én ha férfi lennék, nekem speciel a bájos ill. szép lányok lennének a gyengéim. A jó csajra visszatérve, hát lehet mellette reggel meglepődne az ember.

2014. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!