Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg annyira rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg annyira rossz amikor megjön? :s

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon elviselhetetlen olyankor:(

2014. okt. 31. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
túl lehet élni, csak néhány p#csa nagyon túldramatizálja 16L
2014. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen túlélhető.. hisztizni tudnak csak, nem a világvége.
2014. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
meneküj amig nem késő
2014. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
A Mikulás?
2014. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Ha nem is fáj, a komfortérzetnek attól még annyi. Akiknek meg még fáj is olyankor mindenük, na azoknak borzalmas. Lehet a barátnőd is ebbe a kategóriába tartozik és azért olyan akkor, amilyen.
2014. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Ledöbbentem, milyen elviselhetetlenül ostoba hozzászólást írt az első és második kommentelő, holott elvileg nők.


Kérdező, igen, kíméletlenül rossz Tud Lenni. Nem mindenkinek ugyanolyan. De nem kevés nőnek kész iszonyat az a pár nap; végtag fájdalom, fej és hátfájás, görcsök, hangulatingadozás, éhség, fáradtság... arról nem is beszélek, hogy dől a vér az emberből és amiatt azon aggódik, nehogy "baleset" történjen.

Erről nem tehet az ember. Megpróbálhatja elviselni a fájdalmakat, de van az a pont, ahol már lehetetlen. Ezt felfogni az első két kommentelő például képtelen.

De igen, tényleg "annyira rossz" tud lenni. Nyavalygás helyett inkább próbálj meg segíteni szerencsétlen nődnek.

2014. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Én a rosszabb kategóriába tartoztam, nem bírtam felállni az ágyból, erősen görcsöltem, hánytam..

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, azóta nem panaszkodom.


21/N

2014. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Kedves egyes és kettes.


Ez egyénenként változó. Lehet, hogy nektek 3 napos bakfitty, nem fáj, nem tart sokáig és nem vérzik nagyon, de másnak, (pl. nekem is) eltart olykor 6-7 napig is, az első 2 napban sírok a görcsöktől, felegyenesedni sem tudok, és igen erősen vérzek.


Érett gondolkodás látom ott is hiányzik.


Egyénfüggő, ahogy az is, hogy ki mennyire hisztis vagy ingerültebb ilyen esetekben, de az tény, hogy feszültebbek ilyenkor a nők. Nézd el neki ezt a pár napot, ha máskor normális.

2014. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is 7 napos, erős a vérzés, az első napokban hasmenésem és hányingerem van. Fantasztikus élmény órákig ülni a wc-n, kezemben egy tállal, amibe hányhatok, miközben úgy érzem, mindjárt kiszakad a méhem. Semmilyen fájdalomcsillapító nem segít.

Én csak akkor vagyok hisztis, ha nincsenek tekintettel arra, mennyire rossz ez nekem ilyenkor.

2014. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

nagyon rossz tud lenni ez tény.

Én is haldokolni szoktam, de minél inkább próbálok "elviselhető" lenni.

Próbálok nem túl sokat nyavalyogni, de néha elkattanok.

A lényeg, hogy rázd le magadról, ha a fejedhez vág valamit, a felét nem is gondolja komolyan.

Azért, ha már túl hisztis, nyugodtan mondd meg neki, hogy álljon már le, és kontrollálja magát.

nálam működni szokott :)

2014. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!