Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Segítség intim szőrtel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Segítség intim szőrtelenítésben?

Figyelt kérdés

Borotvával szeretném (a gyantát nem bírnám, kicsi a fájdalomküszöböm és semmi tapasztalatom nincs hozzá) az egész intim területről leszedni a szőrt, mert sajnos elég erős. Viszont nehezebb helyeken bonyolult hozzáférni.

Eddig szárazon próbáltam, vagy zuhanyzás közben. Fenéknél pedig még bonyolultabb elérni.

Adnátok tippeket, mit csináljak másképp, nektek mi vált be?



2014. okt. 31. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
én lángszorot használok
2014. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egészségedre.
2014. okt. 31. 16:23
 3/8 Spohie2 válasza:
Én fürdés és zuhanyzás közben szoktam, nekem sikerül. Borotvahabot szoktak még ajánlani de azzal még nem volt dolgom
2014. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én tusfürdővel szoktam zuhanyzás közben női borotvával
2014. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Borotváld le, utána arcszesz, ne kend be testápolóval mert az csak eltömíti a pólusokat. És popsinál csak ügyesen
2014. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a WC mellett állva a deszkára teszem fel az egyik lábam, akkor könnyen elérek mindent - és a szőr is rögtön a WC-be hullik.
2014. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne szárazon csináld, hanem borotvahabbal vagy legalábbis tusfürdővel, hogy csússzon, így kevésbé fogod irritálni a bőröd.

Külön borotvát használj.

Mást nem tudok mondani, neked kell kitapasztalgatni a mozdulatokat, meg az irányt, hogy hogyan is kényelmesebb, de szeritnem hosszabb távon is simán megoldható, én évek óta borotválom, és nagyon puha utána, 3-4 nap múlva kezd visszanőni a szőr, de heti 1x le szoktam húzni.

Plusz tipp: utána kend be testápolóval VAGY hintőporral. (A kettőt ne keverd, mert össze fog csomósodni.)

Sok sikert, remélem segítettem! :)

Ja, a popsidnál meg használhatsz szőrtelenítőkrémet, én ott azzal szoktam. Felkened, 10 percet vársz és lehoz mindent. :)


22L

2014. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó, hatalmas köszönet!! :)
2014. okt. 31. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!