Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jól veszem ki a panaszos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól veszem ki a panaszos kérdésekből és válaszokból: mostanság az ilyen testalkatú (kép) fiúknak nehéz becsajozniuk?

Figyelt kérdés

Lányok, tényleg levegőnek nézitek az ilyen testű srácokat?

[link]


2014. okt. 31. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Sokkal de sokkal kevesebet számít a kinézet mint ahogy gondolod.
2014. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Pl ... nekem nem számít , hogy kockás hasa e van .. csak hogy szeressen ... erre egy ilyen kinézetű fiú is képes :)
2014. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
nem nehéz, ez badarság. Fontosabb a kisugárzás szerintem.
2014. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
ráférne némi izom, de nem nézném levegőnek, ha amúgy helyes hozzá meg jó a stílusa. felöltözve amúgy jobban mutat az ilyen alkat, először meg úgysem ruha nélkül látom.
2014. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
nemtom, de nekem ez bejön :DD
2014. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 dominik19981120 ***** válasza:
64%
Szerintem a kockás has anyira nem számit inkáb a bicepsz és a tricepsz
2014. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Pontosan és nagyon jól veszed ki a dolgokat.Levegőnek nézik az ilyen srácokat,köztük engem is...

Csak a külső a fontos szinte kizárólag manapság,szóval ha nem helyesnek születsz,akkor kb. el is áshatod magad...

2014. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
90%
7.es a képen egy jó srácot látok... nekem van izlésficamom??
2014. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
a barátom pont ilyen testalkatú :)
2014. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

7-es vagyok.

A képen lévő srácra nagyon hasonlítok alkatra is,meg arcra is eléggé,annyi hogy nekem rövid hajam van,és egy nagyon picit másabb arcvonásaim vannak.Senki egy lány sem hederít rám,soha életemben nem volt még olyan,hogy egy lány azt mondja bejövök neki,vagy tetszem neki,bármi...Mintha levegő lennék,mintha ott sem lennék,keresztülnéznek rajtam.Ugyanez van neten is,szóval az is ugyanez a csapda helyzet.Pedig igényes vagyok magamra is. :/ Nem vagyok egy csúnya gyerek,csak fogalmam sincsen miért,egyszerűen szellemnek érzem magam,annyira nem érdeklem az embereket...

23/F

2014. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!