Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokra az emberekre akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokra az emberekre akik igényesek, miért vágják rá azt a jelzőt, hogy felszínes és ha nem változtat egyedül marad?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hallom, ha egy fiú/lánynak megvannak az igényei, akkor egyből elmondják, mindenféle nyavalyának, csakmert a boldogságát keresi és nem fekszik össze mindenkivel. Miért baj, ha valaki egy olyan társat keres, aki számára nagyon szép, mellé rendben van a személyisége? Szerintem azok az emberek felszínesek, akik csak az alkalmi szexre hajtanak, és nem azok akik komolyabb párkapcsolatot keresnek. Mindenki egy olyan társat szeretne aki számára nagyon tetszik, én el se magam képzelni magam egy nem vonzó lánnyal csak azért, mert nem találtam számomra vonzóbbat. Úgy látom sokszor az a gond, hogy valaki nem a mennyiségre hanem a minőségre megy.
2014. nov. 1. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tessék keverni a felszínességet az igényességgel!
2014. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt az embert mondanám felszínesnek akit nem érdekelnek a belső tulajdonságok. Pedig az a legfontosabb.
2014. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki csak tökéletesen kinéző nőt/pasit tud elképzelni maga mellé, az is felszínes...


Igényes aki ápoltat, intelligenset, szerethetőt, hozzá illőt keres, és valóban nem elégszik meg akárkivel, akivel nem szeretik egymást, és csak azért van neki, hogy legyen valaki

n

2014. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokan hajlamosak összekeverni a felszíneset az igényessel.

Félreértés ne essék, az sem jobb, ha valaki csak azért jön össze valakivel, hogy legyen valakije. Mindegy, ki, csak legyen. Az ilyet igénytelennek hívják.


Nem baj az, ha valaki szép párt akar maga mellé, a baj ott van, ha valaki nem találja el a normál emberi értékrendet.

Ne legyünk álszentek, ki szeretne olyan nő/pasi mellett ébredni, akire csak két Finlandia után tud úgy ránézni, hogy ne fogja el a hányinger? Hát senki! A kérdés csak a prioritásokban van.

Felszínes az, aki - benne is van a nevében - elsősorban a felszínt nézi. Azt is kell, persze, de aki mondjuk előbb választja azt a fullos csajt, aki egyébként egy primitív balfék, és a dekoratív külsőn kívül nem sok midnent tud felvonultatni, mint azt, aki szép, jól néz ki, de nem annyira, mint az a másik, viszont vele ellentétben igazi társ, akivel minden átbeszégletett másodperc élmény.


Nem arról van szó, hogy csak a felszínesek vágynának szép barátnőre, csak tudod, nem az a legfőbb szempont, hogy a barátnőmnek 90/60/90-es alakja, hosszú, szőke haja, és a menőbb modellekre hajazó arca legyen, na meg hogy a legkihívóbb cuccokban villogjon.


A felszínesség egyébként nem azon múlik, hogy akar-e valaki komoly kapcsolatot. Egy felszínes ember is akarhat komoly kapcsolatot, meg egy nem felszínes is vágyhat egy kósza d*gásra.

2014. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ki a 3,14csát érdekel, hogy más mit mond?


Ha mások elvei szerint élném az életemet, akkor már rég főbe lőttem volna magamat.

2014. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sokáig sajnos nem voltam elég magabiztos és ezért kértem mások véleményét, mikor megmutattam hogy ő bejönne nekem, olyankor mondogatták nekem azt, hogy nem illennék vele össze, magas a mércém stb. Mára már szerencsére letojom mások véleményét, de azért kisebb sebek megmaradtak bennem.

Én se bírom azokat az álszent dumákat, hogy a külső nem számít és a belső szépség megszépít, nem hiszem hogy valaki ennyire igénytelen lenne, bár igaz vannak akik nem bírják ki és szánalomból jönnek össze.

Amúgy meg nem a tipikus átlag modell lányok tetszenek. Nekem nincs kimondottan ideálom, több féle lány bejön, de nem sokukra tudom azt mondani, hogy nagyon tetszik ő kellene.

2014. nov. 3. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:

A felszínes rossz szó erre.

Viszont valahol igazuk lehet, mert minél több az elvárásod, annál kevesebb az esélyed, hogy találj valaki olyat, aki ezeknek megfelel.

ÉÉÉs mert jobb egy olyan elven működni, hogy előbb megismersz valakihez, akihez nincs vagy csak nagyon kevés elvárásod van hozzá és utána döntesz róla, hogy mi lesz tovább, MINT valakit meg sem ismerni, mert egy kritériumnak nem felelt meg.

Nem csak a szerelmet kell keresni (a valódi szerelemről beszélek), az kevésszer adatik meg életünk során, ha valakit kicsit is megkedvelsz valamiért és ő viszonoz, akkor vele érdemes kezdeni. NEM CSAK AZZAL, AKI A TÖKÉLETES. Mert olyan nem létezik.

A sok elvárásodnak valszeg 10000 veled egykorúból, ha 2-5 megfelel és nem valószínű, hogy velük találkozni fogsz és ha mégis addig egyedül rohadsz meg és nem tudsz közel lenni senkihez.

Jobb valaki olyannal lenni, akit szeretsz, de akár csak kicsit. Létezik a megszeretés fogalma, ami teljesen működő dolog és nem kell tőle tartózkodni. Sajnos a legtöbben nem hisznek benne.

Lehet, hogy az elvárásaidat pont egy olyan valakiben találod meg, akivel 2 hónapon keresztül beszélgetsz és csak akkor kattan be, hogy: hoppá ő az!

na szal ezért lehet igazuk és a legtöbben itt cseszik el


de persze nem kell az egyéjszakásokat keresni, az a másik véglet, szimpla kompenzáció. a testiség persze nagyon jó és mindenkinek szüksége van rá, de magasabb szinten is lehet művelni ezt és aki csak a testiségre korlátozza az ilyen jellegű dolgait, nagyot téved és hibázik. nincs jobb dolog attól, mint szeretni és szeretve lenni!


remélem jól értettem a kérdést és hozzátettem a lelki fejlődésedhez a válaszommal és véleménykifejtésemmel


18/L

2014. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de mi ez a stílus, hogy egyedül rohadsz meg? Nem azt mondom, hogy alig tetszik meg valaki, hanem azt hogy nem sok lány tetszik. Ismerkedtem több lánnyal is, akik nem tetszetek, de nem tudtam őket megszeretni. Az lenne a normális, ha minden ember olyat választana társának aki tetszik neki rendesen és boldogabbak lennének az emberek. A másik egy szóval se mondtam, hogy a tökéletest keresem, mert nem vagyunk istenek, hanem egy olyat aki tetszik. Ilyen sokat akarok? Nincsenek kritériumaim, hogy legyen szőke vagy legyen barna esetleg legyen 160, 170 centi, csak annyi hogy tetsszen. Ilyen nagy bűn, hogy nem tetszik majdnem minden lány? Épp ez a normális, hogy nem vagyunk egyformák és különböznek az ízléseink!
2014. nov. 4. 14:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs ló jó a szamár elv sohasem működött!
2014. nov. 4. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!