Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A féfiaknak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féfiaknak tényleg ennyire nincs időérzékük?

Figyelt kérdés
Édesapámmal szinte bármit beszélek meg, akármilyen időpontra, egy fél órát mindig késik minimum, de olyan is van, hogy másfelet. És anélkül, hogy szólna egy szót is, hogy késik vagy valami. Én hívogatom 20 perc elteltével, hogy na mi van már, nem jössz? Ja, de, csak közben elugrottunk ebédelni az egyik kollégámmal. Nem tudom megérteni, miért nem képes legalább arra, hogy szóljon. Én mindig elkészülök időben, és ha nem hívom fel, hogy hol van, akkor nem is szól semmit, csak beállít egy órával később, gondolva, hogy nekem úgysincs jobb dolgom, mint őt várni. A múltkor fél 8-ra beszéltünk meg valamit, negyed 9-kor még sehol nem volt. Mondom nem jössz? De, mindjárt kész a kaja. 9-re sikerült ideérnie, aztán kiderült, hogy a kaja már rég kész volt, csak ott volt nála egy haverja. De nem mondta volna még akkor se, mikor rákérdeztem. Anyukám barátja ugyanez. Ő mindenre azt mondja, hogy 10 perc múlva itt van és van, hogy csak egy óra múlva. Az én barátom szintén. Hétvégén mikor jön, mindig azt mondja, hogy délelőtt 11-re itt van, miközben 10-nél előbb sosem kel és másfél órányira lakunk egymástól. Soha életében nem volt még itt 11-re, sőt, délre sem, de mindig ezt mondja és mikor mondom, hogy hagyjuk már, hogy te itt leszel 11-re, úgy bizonygatja, hogy de igen, mintha mindig is percre pontosan itt lenne és még ő kéri ki magának. Ennyire nem ismerik magukat a férfiak vagy ennyire nincs időérzékük?
2014. nov. 1. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én apámnál tapasztaltam hasonlókat, de én pl nem vagyok ilyen. Meg ismerek sok mást aki szintén nem ilyen.
2014. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszeruen csak nem erdeli.Ne felj ha nyerne pl egy autot az egyik benzin kutnal es csak kor vehetne at akkor onnan nemkesne el :)
2014. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az összes exem, apám és nevelőapám, valamint mostani barátom is pontos. Ez személyfüggő, nem pedig nemfüggő.
2014. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!