Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első komoly kapcsolatotok, és hol/hogy találkoztatok a párotokkal?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
19 évesen. Úgy ismerkedtünk meg, hogy egyetemi évfolyamtársak voltunk.
2014. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17F voltam.( majdnem másfél éves kapcsolat volt)

egy közös ismerösünkön keresztül ismerkedtünk meg aztán beszélgetünk koptatot lefele de nem hagytam.. aztán bele törődött és elbeszélgetünk normálisan aztán találkozgatunk egyre sürüben és összejötünk :) kitartó voltam sok energiát bele öltem és öszejött nagyon jol elvoltunk rengeteg jó emléket szereztünk aztán othagyot egy másikért

2014. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

17.

mindketten más társasághoz tartoztunk, de ugyan oda jártunk és felkeltette az érdeklődésem, szóval... 8 hónapig voltunk együtt, aztán szakítottunk, aztán 2 év múlva megint összejöttünk, de akkor se működött, nekem jobban fájt, viszont azóta is nagyon jó barátok vagyunk.

2014. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 évesen ( 3 évig voltunk együtt) egy iskolába jártunk először csak barátok voltunk majd szerelmesek lettünk és összejöttünk. :)
2014. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18 voltam, mikor összejöttünk, egy ismerősömnek köszönhetően fedeztem fel, és szerencsére neki is megtetszettem. Bár akadtak nehézségek az elején, és azt hittem, már temethetem az egészet, ő mégsem tágított mellőlem, és azóta is együtt vagyunk :)

20/L

2014. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!