Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Már több éve tanít a biológia tanárom, és most hogy vissza jöttünk szeptemberben nagyon érdekesen viselkedik velem. Szakítottam a barátommal és nagyon kivoltam,találkoztunk a folyosón és mondta hogy menjek vele és bevitt az irodájába beszélgetni! Ezt már furcsálltam akkor is,aztán pedig kérdezgetett,hogy lefeküdtem-e a fiúval stb,mondta hogy jól nézek ki meg szép vagyok,ne szomorkodjak. Aztán utána a többi órákon is feltűnően néz, mikor meglát olyan huncut mosollyal köszön, néha az óra közepén a témába nem illően megkérdez valami miatt,amitől zavarba is jövök,és folyosón is nagyon nézeget.

38 éves,de nagyon sok ember szerint a városban is tudja hogy nőcsábász,és fűvel fával lefekszik,kihasználja a helyzetét hogy baromi jól néz ki. És már nekem is kezd tetszeni..Miért csinálja ezt? És én mit tegyek?


2014. nov. 1. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
majd kérünk videót
2014. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mit tennél, semmit. Nyilván semmit nem akar, ha mindenkivel ugyanezt csinálja. Különben, ha akar valaki valamit, akkor nem ilyeneket kérdez, hogy mit csináltál a vol pasiddal, nem így szokás ismerkedni, ha valaki komolyan gondolja.

Járj iskolába, tanulj, aztán ezekkel foglalkozz.

2014. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Összegezve a helyzetet:


A nőcsábász tanárod, akinek semmi köze hozzád,egyfolytában flörtöl veled és a szexuális életedről kérdezget..


Azért hajt rád mert buta vagy, azt csinál veled amit akar.

2014. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
feküdj le vele, manapság az a normális ha minden szembejövővel kúrsz :D
2014. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azigen...
2014. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ugye tudod, h ez tilos és büntethetö?! Szerintem hagyjad, legyèl vele totál közömbös, semmiképp ne add be neki, h neked is tetszik! Ez veszélyes dolog!
2014. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Jaj már, felesleges a kérdezőnek egyáltalán olyat mondani, hogy lehet köztük bármi is, meg tetszik a tanárnak.


Te NEM tetszel neki, hanem csak szórakozik veled. Ha jönne egy 30 körüli, csinos, értelmes nő, utána lehet, hogy hajtana, de egy kislány után nem fog, csak röhög egyet.

2014. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kell a numera.
2014. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jellemző... Nagy baromság az egész helyzet, de kezd tetszeni a csajnak. Tessék, így működnek a nők, logikát ne keressetek.
2014. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
KAMU ez nem igaz csak unja magát a kérdező
2014. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!