Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rég nem volt senkim és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rég nem volt senkim és még soha nem tetszettem senkinek. Most meg beleszerettem egy nős férfiba - megvetendő vagyok?

Figyelt kérdés

Soha nem volt rendes párkapcsolatom, a legelső férfi egy távkapcsolatos dolog volt, aminek kb. 8 hónap után vége lett (én vetettem véget neki). Az is úgy indult, hogy eredetileg a barátnőm tetszett neki. 5 évre rá volt egy egyhetes "kapcsolat", amiből csak én reméltem, hogy lesz valami, a másik fél nyilván egyéjszakásnak képzelte. Ez volt 10 éve.

Ezután csak gyenge próbálkozásaim voltak olyan férfiaknál, akik tetszettek, de én még sosem tetszettem senkinek.


Most először történt, hogy aki nekem tetszett, annak én is.

A hiba ott van, hogy nős. Nem tudtam ellenálni, többek között a fent leírtak miatt is, meg hogy 10 éve hozzá sem értem senkihez.

Elítélendő ez, ha az embernek tényleg nincs más lehetősége?

35/n


2014. nov. 1. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sulek Péter ***** válasza:
sztem se gáz nem vagy rossz ember :)
2014. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha te lennél a megcsalt nő helyében, akkor egyértelmű lenne a válasz. Nem szép, de legalább az érzések őszinték.
2014. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hiba ott van, hogy sajnos mint mindennek, ennek is ára van, és az árat(mely igen keserű lesz számodra, és sok sok tanulsággal köritve) te fogod megfizetni, sok könnyel, sok sok bánattal, sok sok lemondással és fájdalommal, no meg magánnyal.
2014. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. amikor erre gondolok, akkor azért gondosan arcon köpöm magam, de igyekszem (sajnos), hogy csak ritkán jusson eszembe.



4. sajnos tudom. :( csak reménykedem benne, hogy ez minél később érkezik el, bár lehet, hogy akkor még rosszabb.

2014. nov. 1. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:

"az embernek nincs más lehetősége"

De van és ebből a szempontból is teljesen mindegy milyen az előéleted akkor is egy nős férfit csábítasz el.

2014. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 Később még nehezebb kiszállni.
2014. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. jó, mondjuk ez igaz, dönthettem volna úgy, hogy maradok továbbra is egyedül, csak tényleg hihetetlenül megörültem és alig hittem, hogy én is tetszhetek valakinek. ezt nagyon nagyon nehéz figyelmen kívül hagyni, nem hiszem, hogy el tudod képzelni. (de igen, ettől függetlenül maga az erkölcsi része valóban előélettől függetlenül ugyanaz)
2014. nov. 1. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!