Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinaltatok az exetekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinaltatok az exeteknek a dolgaival szakitas utan es azokkal a dolgokkal amik hozza kötnek?

Figyelt kérdés

En a közös kepeinket kidobtam es minden papirt amire ra irt valamit es az apro ajandekait is mint pl. karkötö meg a hajgumijat is kidobtam.

Azokat a dolgokat amikre szüksege volt azokat persze vissza adtam neki.

Meg egy macikat is kaptam töle amit nagyon szeretek, de nem volt szivem eladni vagy eldobni ezert anyukmnak adtam oda, mert neki is tetszik.


Es ti mit csinaltatok ?


19F


2014. nov. 2. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
torlok mindent.
2014. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is pontosan úgy csináltam mint te:)
2014. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon felhúzna és lennének meztelen képeim róla, akkor kiposztolnám őket mindenhova.


Nem ám, csak hülyülök (vagy mégse?)


Én megtartottam őket, a nagybátyám garázsában vannak egy dobozban, gyengébb pillanataimban elmegyek oda, előveszem őket és sírok mint egy fehér pi€sa. Mondjuk a karomra tetoválni a nevét két hét után nem volt túl bölcs döntés.

2014. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Orsy070 ***** válasza:
Szerintem ezeket a dolgokat nem szabad kidobni mert elvegre az egy szep emlek meg ha most ugyis vagy vele hogy nem akarsz ra emlekezni. de egy ido utan emlekszel majd es nem ugy tekintesz ra szoval ted szerintem a szekrenyed aljara es ha ugyerzed hogy tovab lepsz rajta akkor ved elo es ne nezd rossz emlekeknek szepnek es kesz
2014. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy része kuka, egy része kint marad a polcon, egy része eltéve egy dobozban :-)


kérdés mi volt amit kaptam

pl virágot nem dobok ki csak mert tőle van

plüss eltéve a fényképekkel együtt

digi tartalom archiválva

2014. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én közös képeket meg róla készült képeket töröltem meg az üziket de semmit nemdobtam ki abol amit tole kaptam meg a mezes sutiket se amiket karira adott
2014. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az exem új pasija a tőlem kapott párnán alszik :D
2014. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!