Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs orgazmusa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusa a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hónapja van köztünk szexuális viszony, illetve én voltam az első aki elvette a szüzességét, és amikor rákérdeztem, hogy milyen volt felelte, hogy nem volt még orgazmusa.. ezt picit magamra vettem ugyanis én nem csak, hogy sokáig bírom, de próbálok mindig a legromantikusabb, a legmeghittebben, legtökéletesebben lenni szeretkezés közben..szóval fel merült bennem a kérdés, bennem vagy a barátnőmben van a hiba?ki fog e alakulni nála? illetve mivel tudnánk segíteni, hogy ki alakuljon nála a közös orgazmus?

2014. nov. 2. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak olyan nők akik egyáltalán nem képesek az orgazmusra, de az is lehet hogy még nincs meg a kellő érzelmi alap. Az én barátnőmnek se volt 4 hónapig de miután volt neki egy utána már simán el tudott élvezni bármikor .
2014. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiiii ***** válasza:

Ajaj, milyen válaszokat kapsz majd itt...

Hát igazából... gyakorlás teszi a mestert. :D

Nyugi, lesz ez majd jobb is. Hozzá kell "szoknia". (de azért legyél változatos!)

Nincs senkiben hiba! A szexualitás ilyen! Nem megy minden rögvest tökéletesen.

Azzal tudnál segíteni, hogy mindig a legjobb pillanatban "kapd el", és alaposan készítsd elő a terepet.

2014. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyikotokben sincs Hiba. Vagy nem engedi el magát,jol akar teljesíteni,vagy egyaltalan nincs hüvelyi orgazmusa,mint nagyon sok nőnek. Hozza teszem nekem egyszer volt es kész. Probalj a csikloval jatszani. Az valoszinuleg sikerre viszi. Igaz enm olyan mint egy hüvelyi,de tobb mint a semmi.
2014. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés, hogy miképpen próbáltad őt eljuttatni oda?

Csak be-ki, be-ki vagy közben a csiklóját is ingerelted? Mert azért aki élt már át hüvelyi orgazmust, annak sem megy mindig, minden körülmények közt, én ilyen vagyok, de speciel sokkal könnyebb és gyorsabb és garantáltabb az egész aktus alatti csiklóingerléssel.

És ezt megteheted akár szex közben, de akár kézzel, szájjal aktus előtt vagy aktustól függetlenül.

A másik fontos dolog, hogy neki magának sikerült-e? Vagyis ő szokott maszturbálni, neki sikerült-e már magát oda juttatnia?

Mert a legtöbb lány, aki magának sem csinálja, annak fogalma sincs arról, hogy mi esik neki jól, éppen ezért a párjának is nehéz dolga lesz-van, hisz a lány nem tudja, hogy mi a jó neki, hogy jó neki, akkor a pasi honnan tudja? Mert nem mindenkinek ugyanaz, vagy ugyanúgy jó...

2014. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasgass az erogén zónákról, az előjátékról. A szex nem arról szól, hogy huzigálom ki-be.
2014. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, tisztában vagyok vele, mindent ismerek ezzel kapcsolatban, én szex előtt mindig van 1- 1.5 óra "bemelegítés" : maszírozás, összemelegedés, romantikázás..a szex az tényleg már akkor van amikor már ő is sikít, hogy támadjak, de még így se akar kialakulni :/
2014. nov. 4. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!