Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok 59...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kövér vagyok 59 kilósan?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok és 59 kiló :( 52 szeretnék lenni, de a barátom nem engedi hogy fogózzak, és mindig amikor együtt vagyunk etet, mert nem akarja hogy "csontváz" legyek. Pedig teljesen zsíros a testem, a combjaim összeérnek, a hasam is hájas, meg a karjaim is...

Szerintetek egy lány hány kilósan számít vékonynak? Mit tegyek a barátommal? Örülök, hogy tetszik neki az alakom, de én magamnak szeretnék főként tetszeni, és ahhoz fogynom kell.


2014. nov. 2. 13:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem kövér hanem hülye. 59 kg ideális testsúly,mi a francnak fogyni.Nem kellene fogynod,azt nem értem mi a fenének a nőknél ez az agybetegség?
2014. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Valaki-Találd-Ki válasza:
ha 10 éves vagy akkor azt ajánlom, hogy kőkemény fogyókúra legyen.
2014. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 DanteSparda ***** válasza:
nem a suly számit hanem a kinézet
2014. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 DanteSparda ***** válasza:
100%
2. a fogyókura nem old meg semmit csak tönkreteszi az egészséged sportolni kell
2014. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én 165/55 vagyok ...és voltam 59 kg is, de még soha nem kövéreztek le,és nem éreztem magam hájasnak(fejben vannak nálad a problémák).

Normálisnak számít.

2014. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, 4 éve van evészavarom és testképzavarom. nem tehetek róla, kövérnek érzem magam. nem tudom elhinni hogy nem vagyok az.
2014. nov. 2. 13:21
 7/24 anonim ***** válasza:

Nagyon bedőlsz a média által sugárzott dolgoknak. Nekem is vannak ismerőseim,akik vékonyabbak nálam, de az nem jelenti azt, hogy én kövér és zsíros vagyok.

#5 voltam

2014. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Kevés vagy még éppen jó.


Rémes egyszer egy műsorban volt ez, hogy egy csaj nézett ki jól alkatra és a köcsög zsűri meg a többiek kikezdték mondván az 59 az túl sok legyen csak 53 meg 50... Azok meg nekem már pl. csontvázak kategória... Ráadásul állandóan arra figyelnek mit esznek, hát lehetne velük jóízűen kajálni egyet...? (Gondolom nem sajnos csak ratyi vegakaját meg párolt csirkét)

2014. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, ártani nem árt.
2014. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Max. puha és zsíros vagy, ha nem jól táplálkozol és nem mozogsz.

170 cm és 58 kiló vagyok, és mindenki olyan vékonynak lát, hogy folyton hízásra buzdítanak :D Pedig nem vagyok túl vékony, csak izmosabb/szálkásabb vagyok az átlagnál.

2014. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!