Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogy néz ki egy jó pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy néz ki egy jó pasi?

Figyelt kérdés
Képet
2014. nov. 2. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ők sem tudják a választ. A Jó Pasi olyan, mint Isten. Hisznek benne, de sosem találkoznak vele. Legalábbis ha 50 évesek veszekedéseibe belehallgatsz... "Te undorító disznó, te mocskos állat. Pfúj, hogy nézel ki, miért mentem én hozzád..."
2014. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

The Rock..na o pl. tetszik.

Amugy a parom a legjobb.:)

2014. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De The Rock nem az emberi fajba tartozik, hanem egy majomszerű hüllő
2014. nov. 2. 13:57
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Akkor viszont kapsz egy Justin Biebert..vagy vmi hasonlo ferfiallatot.:)
2014. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a(z) 1D Tagok hmmm*-* #személyes vélemény :P
2014. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Te tényleg ennyire primitív vagy #4es?

Csak a The Rock és a Justin Bieber végletet ismered, aközött nincs semmi?!


[link]

2014. nov. 2. 14:03
 7/12 anonim ***** válasza:

igy:

media.santabanta.com/gallery/global%20celebrities(m)/jason%20statham/jason-statham-23-d.jpg

2014. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő pl. eléggé bejön.


[link]

2014. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
De azert ne te mondd mar meg nekem, hogy milyen pasikat preferaljak. Az a kerdes h hogy nez ki egy jo pasi (ertelmezesem szerint mindenki a sajat velemenyere alapozva valaszoljon)..olyan meg nincs h egy pasi mindenkinek tetszik. Nekem tetszik..neked nem, akkor ajanlottam, az sem..akkor tehaf neked az atlagos/kicsit izmos testalkatu ferfiak jonnek be, rendben. Nem kell fikazni es oltogatni.Csokolom!
2014. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cuki mosolya van, sportos, magasabb nalam, de minimum akkora, mint en. Kulsonel ennyi a "kovetelmeny" nalam.
2014. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!