Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (főleg szüzek) válaszolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (főleg szüzek) válaszolnátok egy kérdésemre?

Figyelt kérdés

kivánci lennék egyébként azon kívül hogy olvasom itt a kérdéseiteket hogy sose lesz barátnőtök stb úgy igazából szoktatok valamit kezdeni magatokkal teszem azt megnézitek hogy lehet stílusosan felöltözni vagy szép ruhát venni eljártok kozmetikushoz? Szoktatok valamit sportolni esetleg?

(mielőtt valaki félreért nem kötözködni szeretnék csak érdekel hogy viszonyultok hozzá illetve mi az amit megtesztek hogy felkeltsétek az érdeklődésünk)


2014. nov. 2. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Jogos:)
2014. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem, azt szoktam mondogatni, amit itt a legtöbb nő, fordított esetben: "Fogadjanak el olyannak amilyen vagyok, Valaki majd biztos így is szeretni fog, Más kedvéért nem fogok megváltozni, stb... :d
2014. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikushoz mi a ráknak menjek??? :D
2014. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szűz vagyok, viszont sose sírtam, hogy nem lesz soha barátnőm, pedig 20 éves vagyok. :) Tudom, hogy majd lesz és tudom, hogy most miért nincs:D


Persze szoktam olyan ruhákat nézegetni, ami Nekem tetszik és megvan nagyjából, hogy miket vennék meg, ha lesz rá pénzem.

Kozmetikushoz nem járok és szerintem nem is fogok.:D Nincs olyan problémám, amihez az kellene szerintem.

2014. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 CptTomato ***** válasza:
73%

Nem sportolok... nincs bajom a nőkkel(ami kimondva enyhénszólva is túlzó kijelentés)... és tökéletesen a saját stílusom szerint öltözködöm ha tetszik valakinek ha nem.... igaz kozmetikushoz nem járok, mert vagyok annyira igényes hogy amit kell megcsinálok a többi meg csak a metroszexualitás hacsak nem a homoszexualitás melegágya.

Én csak segíteni és/vagy trollkodni járok ide ha épp unatkozom.

2014. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint mindegyikőtöknek tökéletes baba bőre van? :)
2014. nov. 2. 16:02
 7/19 anonim ***** válasza:

Stílusosan szoktam a mindennapokban is öltözni,csak nem a mai divat szerint persze,hanem ami az én egyéniségemet is tükrözi...A sportolásnak mi köze van a barátnő dologhoz?

Ápolt és igényes vagyok magamra,de ez semmit nem ér önmagában.Régen mikor rendszeresen sportoltam,ugyanúgy egyik lányt/nőt sem érdekeltem,szóval nem ezen múlik...

Manapság meg már nincsen időm sportolni rendszeresen,mivel annyit kell tanulnom,hogy az egész időmet elveszi mindentől...

Nagyon sok mindent megtettem érte régebben,mára már nem látom értelmét ennek a "szélmalomharcnak".Meg hát időm se nagyon van bárhova is elmenni mondjuk,meg nincs is kivel igazából...

23/F

2014. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én bevallom, hogy szűz vagyok, viszont volt már 2 barátnőm akikkel csak a pettingig jutottam el. Nem voltak hosszú kapcsolatok, csak hüly*tettek, mert annak érdekében, hogy elveszítsem a szüzességem sokkal lejjebb engedtem a lécet. A kinézetemre odafigyelek, igényesen szoktam felöltözni, de a divat teljesen hidegen hagy. Kisgyerek korom óta versenyszerűen sportolok, így nem hiszem, hogy a testalkatommal bármi probléma lenne. A kozmetikust egy férfinál b*zisnak találom, maximum olyan esetben mennék el, ha például túlzott szőrösödés állna fent és a szemöldököm nagyon vastag lenne vagy valami, de szerencsére ez nálam nem áll fönn. Az, hogy szűz vagyok valószínűleg azért van, mert olyan gimnáziumba jártam és egyetemen is olyan szakon vagyok ahol lányok csak ritkábban fordulnak meg (villamosmérnök msc). Egyszerűen nem forogtam ilyen körökben. Nem vagyok elkeseredve és igenis merek kezdeményezni a lányoknál csak az ismerkedési köröm szűkebb, amin persze igyekszem változtatni.

23F

2014. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus jellemzi ez a kérdés a mai nőket, nézzük csak:


"teszem azt megnézitek hogy lehet stílusosan felöltözni vagy szép ruhát venni eljártok kozmetikushoz? Szoktatok valamit sportolni esetleg"


Mind mind csupa külsőség, miért is nem lepődöm meg, és még a nők papolnak itt a "belső számít" maszlagról.

Miért nem arról szólt a kérdés, hogy miért nem tanultok, miért nem művelődtök többet, vagytok humorosak, miért nem bókoltok, stb...:D

2014. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor haladjunk sorban. Kozmetikushoz nem járok, mert szerintem nem tudna mit csinálni a bőrömmel. Nincsenek pattanásaim, nem száraz, azt az egy két kósza szőrszálat, ami nem ott nő ahol a borostának nőnie kellene én is el tudom távolítani. Ezen kívül járok fodrászhoz, normálisan mosom a hajam, vágom a körmöm, borotválkozom. Sportolni mostanában nem járok, mert nem igazán van rá időm a tanulás miatt. Ráadásul vékony vagyok, tehát kb. a kondi lenne az a megoldás, ami javítani tudna az alkatomon, oda viszont be nem teszem a lábam a sok kihaénnem bunkó közé, és csirketápot sem vagyok hajlandó zabálni.

Ami a ruhát illeti igyekszem igényesen öltözködni, de a fő problémám, hogy amikor elmegyek vásárolni, mindig sajnálom a szüleim pénzét. A saját pénzemmel nem lennék ilyen smucig, de az övékét sajnálom ruhára költeni. Még kb, egy év amíg lesz saját fizetésem, utána ez megoldódik.

Ezen kívül járok társasági eseményekre, pontosabban járnék csak ez az év egyetem terén baromi sz.r.


24F

2014. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!