Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi szemmel mi történik itt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel mi történik itt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon kedvel engem, egyébként kölcsönös, de idióták vagyunk mindketten.

Próbált nagyon sokáig közeledni hozzám, de nem engedtem közel, ahogy várta, ezért szerinte én rideg voltam vele. Amikor kifejeztem az érzéseimet, megrémült, azt mondta ezt ráhajtásnak élte meg. Szóval nem tudom mi a baj velem. :(

Végre pár év után átneszéltük a dolgokat, elmondta, hogy igen, nagyon kedvel, nem tudja mi legyen velünk.



Egy napról a másikra eltünk az életemből 3hónapja. Levelekre, telefonra nem reagál. Megszakad a szívem, miért kell ezt tenni?


Miért nem érti meg végre, hogy én is akarom, oda vagyok érte és kínlódok a hiányától. Látni szeretném, átölelni. Jellemző ránk, hogy pár havonta megketessük egymást, de arra nem reagálni, hogy szeretem, valami gáz van.


Mit jelent ez? Itt a vége mindennek?


2014. nov. 2. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kedvelne, és akarna téged, le sem tudnád magadról vakarni a srácot. Szórakozott veled unalmában, és nem több.


N

2014. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CptTomato ***** válasza:
Nem feltétlen... lehet tényleg nagyon megrémült... nagyon nem kell aggódni ha "gond van" azt magának okozta semmi közöd hozzá, ha meg nincs túl éli....szerintem lépj tovább. Van millió+egy pasi aki lefektetne, tenyerén hordozna, járna veled, vagy csak megismerne.
2014. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ez egy film lenne,bekopognál az ajtaján és ő mosollyal fogadna!

...


A híváson kívül nem tudsz mit csinálni,lehet már van neki más és belefáradt...

2014. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?
2014. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
29 éves. Pont ez az, le sem tudtam vakarni, de mégsem volt elég, amit megtettem. Nem értem.
2014. nov. 2. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:

5 Csak szórakozott veled és ez kiderült. Hidd el jobb előbb mint később. Most gondolj bele: lefekszel vele, és még jó is a történet, nem kicsit, és akkor tünik el-mégjobban fájna.


Csak nyertél, hogy ez kiderült, mert egy férfi ha tényleg szeret komolyan egy nőt, az ha látja hogy elkezded magadhoz közel engedni az a boldogságtól repül, és az mindig veled akar lenni.

2014. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!