Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire szánalmas igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire szánalmas igaz? Elutasítottam egy srácot aki belém volt zúgva kb. fél évig nem beszéltünk utánna, most meg látom hogy ilyen tipikus tinipitsákkal fényképezkedik és ilyenekkel szex-szel (többektől is hallottam).

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szánalmas? Legalább élvezi az életet, így kell ezt.
2014. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Végre él! Te meg csak féltékeny vagy.
2014. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Önigazolásért rossz helyre jöttél, ha elutasítottad akkor mit féltékenykedsz?
2014. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább az a szánalmas hogy ez téged nem hagy hidegen
2014. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem szánalmas. jól teszi. Az a szánalmas, hogy te rajta nyammogsz. mivan még is kéne? ha meg nem ,akkor törődj a magad dógával, és örülj neki, hogy kefélhet végre.
2014. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Te vagy a szánalmas.
2014. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Te vagy a szánalmas, mert ilyenekkel foglalkozol. Elárulnád nekem légyszíves, mert normális ép emberi ésszel nem tudom felfogni, hogy ezen most miért vagy kiakadva?

Dobtál valaki, aki miután kidobtad, éli az életét. Ez teljesen normális.

Vagy te úgy gondoltad, hogy majd kolostorba vagy zárdába vonul, hogy ha esetleg mégis kellene neked, akkor kéznél legyen?

2014. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Tipikus nő! Te nem szereted őt, de azt elvárod hogy ő csak téged szeressen. Undorítóak vagytok.
2014. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, teljes mértékben egyet értek.


Én próbáltam békülni az ex barátnőmmel, ő nem akart, erre most beszólogat, hogy kikkel ismerkedem.

2014. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak te vagy kis hülyep*csa még :/
2014. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!