Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a pasik én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a pasik én ezt nem értem?

Figyelt kérdés

mostanában eljárok futni és hát nem tartozom a legvékonyabb lányok közé és már többször volt olyan hogy beszóltak pl ilyeneket

"kapkodd a dagadt segged" meg "olvadjon az a zsír"

de a legdurvább az volt amikor egy kis csúnya senki szólt be hogy "vergődik a bálna" hogy képzelik ezt mi jogon szólnak be ilyen durvákat ráadául még olyanok is akik koránt sem egy matyóhímzés?


2014. nov. 2. 17:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Nem kell foglalkozni az ilyenekkel.

Vegyél egy fülest,és hallgass zenét futás közben,sokkal jobb!

2014. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

jajj szegénykém, biztos valami falun laksz, mert ott ilyen parasztok a fiatal suttyó hülye gyerekek..

(én is vidéken élek mielőtt jön az oltás)

2014. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Bad G-Sus ***** válasza:
ne torodj ezekkel e beszolasokkal :D fuss ugy hogy hallgatsz valami zenet es csak a futasra koncentralj.
2014. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
pont ezért, mert le kell vezetniük valakin a nyomorukat.. ne foglalkozz velük, arra gondolj, hogy miért csinálod
2014. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Általában az kötözködik, akinek önmagával van problémája. De elég, ha csak annyit mondasz nekik, hogy te le tudsz fogyni, de ő nem tud változtatni az ocsmány képén. :)
2014. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Koránt sem egy matyóhímzés?? :D
2014. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is szoktam futni és nekem is beszólnak bár énnekem ez ösztönzés inkább de én ilyeneket kapok("Fuss Forest" , "Mi van? Kergetnek?", "Futnék énis, ha tudnék" :D,) . De mondjuk ha nekem valaki azt mondaná hogy "kapkodd a dagadt segged" akkor nekifutásból szájba talpalnám, mondjuk nem is vagyok dagadt inkább masszív. És én mindig úgy vagyok hogyha lemegyek futni akkor megszűnik a világ és ha valaki beszól és mellreszívom akkor megy ez a "Beszóltál? Jól van 2 körrel többet futok" Aztán leshetnek hogy egyre jobban nézek ki :P :)
2014. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Köteles Virág válasza:

mekkora egy parasztok!

én a helyedben űgy ahogy az előbbi válaszolók is írták zenét hallgatnék vagy egyszerűen csak szarok a bunkó kifejezésükre!

2014. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! :) Csak túl nyomorékok. F/16
2014. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, tegyél be valami jó zenét. Kapcsold ki az agyad. De ha nagyon zavar próbálj meg másfelé futni.
2014. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!