Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi (nem kisfiú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi (nem kisfiú) egyáltalán akinek nem jön be a magassarkú meg a nőies holmik? Meg a nőies nők? Az vajon nem hetero? Vagy csak nincs ízlése?

Figyelt kérdés

Most nem a tinikre gondolok akiknek a fiús lányok jönnek be (nekem is anno). De egy férfinek sztem ki kell fejlődnie 20-30 éves korára az ízlésének a nők terén.


Egyszerűen szörnyülködve látom, hogy sok férfi tanácsolja a nőknek hogy ne vegyenek fel magassarkút, ne öltözzenek nőiesen meg ne sminkeljenek stb, csak természetes és laza kinézet... Valóban ennyien erre buknak? És miért? Nem fejlődött ki az ízlésük vagy más gondok vannak? Mert hát évszázadok óta a nőideál a nőies nő, hogy lett most hogy ennyi ember a férfias, igénytelen lányokra bukik (legalábbis ezt hangoztatja)?


24/F


2014. nov. 2. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem nincs ilyen férfi. Van aki egy bombázó szoknyában és magassarkúban, de képzelj el egy sportoló csajt aki nagy vádlival, vállal, karral rendelkezik...Van akinek jól áll valakinek nem!

Télen meg ne vegyenek már fel miniszoknyát a csajok meg magassarkút, mert befagy a lukuk

2014. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én csak azért nem szeretem mert csak 170 vagyok, nőm velem egy magas, ha magassarkút vesz ( amúgy bitang jól áll neki) és elmegyünk valahová magasabb nálam és ez picit frusztrál

amúgy ráverem szóval bejön :)

2014. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Arra gondoltál már, hogy a te ízléseddel van gond?
2014. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom ha egy nő agyon van sminkelve, a magassarkú se nagyon hat meg,nem csúnya,de nem is tetszik annyira hogy felkeltse az érdeklődésem.A kicicomázott hercegnőket meghagyom másnak.
2014. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

a magassarkúval valóban lehet a saját magasságuk a gond, az öltözködést szerintem legfeljebb irigységből tiltják (ne lássa más, hogy milyen jó nő), a sminkeléssel viszont egyet értek. Egy férfi nem a reggel feltett maszkot szeretné csodálni, hanem a nőt akit szeret.


Nekem mondjuk eddig minden pasim imádta, hogy tudok nagyon nőies, szexi lenni, viszont a smink az nálam is kimerül az alkalmankénti szemkihúzásban, illetve a korrektorban ha nagyon szükségesnek érzem...

2014. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kinek ez jön be, kinek az. Akinek nem tetszik az, mint Neked, azzal sincs semmi baj, csak más az ízlése. Mindenkinek más tetszik, más jön be... ezen szerintem nem sokat kell magyarázni.


Nekem sem tetszik a magassarkú. Nem tudom miért, de egyszerűen nem jön be na. A műköröm, a túlzott smink, de valamiért még a szoknya sem tetszik. Akkor én most b_uzi vagyok? Nem hiszem. Csupán ruhák terén más az ízlésünk, ennyi. Nem több. Szerintem túl gondolod a dolgot.


20/f

2014. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Veled ellentétbe én úgy gondolom, hogy egy nő akkor nőies, ha természetes, vagyis teljesen önmagát adja. Nem ken magára mérgező vegyszereket, nem akar magasabbnak látszani, nem követi a birkákat, és saját stílusa szerint öltözködik.
2014. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem fejlődött ki az ízlésünk... Hát ezen befostam. :)


(Tényleg egyébként)


Nálam az ésszerű gondolkodás, a logika nagy előnyt élvez. Márpedig a magassarkú amellett hogy egészségtelen, nem hatékony lábbeli. Húzd csak fel és meglátod hogy milyen nehéz elfutni benne a felhevült transzik elől.

2014. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valakinek az izlésével gond van, az Te vagy.
2014. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Mondod te, aki egy 10 méteres gorilla létére egy 170 cm magas szőke embercsajra buksz... :D


Egyébként szerintem az agyával van a gond.

2014. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!