Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki eljönne velem 15. -én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki eljönne velem 15. -én az Urániába a Sci-Fi napra?

Figyelt kérdés

erről beszélek:

[link]


20 éves egyetemista lány vagyok, sajnos nincs egy olyan barátom sem, akit ez a program érdekelne, pedig szívesen elmennék megnézni a nyolcadik utas a halál-t, beülni pár beszélgetésre, stb.

(Fiúkat elijesztendő: meglehetősen duci vagyok és elsőre elég félénk is, főleg fiúkkal :) )


2014. nov. 2. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
En a baratommal megyek. Ha gondolod es van kedved ott osszefuthatnank :) persze ha fiuval szeretnel menni, akkor nem szoltam :D
2014. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fontos, hogy fiú legyen. Köszi, nagyon kedves vagy egyébként, de nem szeretnék harmadik kerék lenni :)
2014. nov. 2. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Oke, de ha meggondolod magadat irj :)
2014. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elmegyek szívesen, jó móka lenne egy tök ismeretlen csajjal :) Írtam már privit
2014. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha budapesten laknék.
2014. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!