Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudnátok segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy eléggé elbizonytalanodtam... :/

Tudom, ezer ilyen kérdés volt már, devalahogy mégis úgy érzem hogy így hamarabb választ kaphatok.

Egy 17 éves lány vagyok és azt vettem észre hogy egyre jobban érdekel a saját nemem. Korábban nem akartam róla tudomást venni, kíváncsiságnak fogtam fel és azt gondoltam majd elnövöm. De ahogy egyre nagyobb lettem ez nem akart múlni. Most ott tartok hogy mióra már a 17et is elhagyom egyre jobban érdeklődök. Már nem csak simán piszkálja a fantáziámat hanem egyre többször vannak napok egyenesen beindít ha egy csaj szexisen öltözik. Ma is egyik oszttársam egy kivágottabb elég csinos felsőt viselt és nem tudtam nem oda nézni aztán azon kaptam magam hogy brutálisan fantáziálok mi mindent csinálnék vele ráadasul még rendesen bizsergetett is. De ez mellett még mindig érdekelnek a srácok is.

Segítsetek, tényleg vonzódnék a lányokhoz is? :/ eddig minden annyira bizonytalan volt de már egyre többször érzem ezt. Senkivel nem beszélhetem meg mert tökre szégyellem de mégis szétszed ha végre nem kapok választ. :(

Bárki véleménye érdekel, írjatok nyugodtan!

Nem hittem volna hogy idáig jut hogy meg kell ezt kérdeznem és nagyon köszönöm előre is a válaszokat!

Mindegy mi vagyok csak tudjam biztosan mert már az őrjít meg.



2014. nov. 3. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Erősen hajlok arra, hogy biszexuális vagy. Érdekelnek szexuálisan a fiúk és a lányok is.

Itt az a "bibi", hogy egy nagyon erős kíváncsiságot lehet összekeverni a biszexualitással (egy bizonyos szinten túl persze nem). Így amondó vagyok, hogy jelenleg formálódik és kialakulóban a biszexualitásod.

Persze 100%-ra akkor lehet mondani majd mindkét nemmel már voltál. (szexeltél) akkor lenne garantált.


A biszexualitás olyan mint az összes többi szexuális irányultság: Fogadd el, hogy ilyen vagy. Minél előbb megteszed annál probléma mentesebb lesz az életed.

2014. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már fatáziálgatsz is, akkor lehetsz biszex. De ezt egyértelműen nem tudjuk mi megítélni. Lehet a puszta kíváncsiság, a média hatása. Mert azt kell, hogy mondjam, ez a téma egyre felkapottabb. Nekem is volt ilyen korszakom, de elmúlt. Bár azért ha jól emlékszem nem képzeltem el jeleneteket és nem izgultam fel. De tény, hogy egy jó popsit megbámulok :D

Többet fantáziálsz csajokról mint pasikról? Voltál már fiúval bárhogy?

2014. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bi vagy, ez szinte biztos. de lehet, hogy csak szexuálisan izgatnak a lányok és kapcsolatod csak fiúval lesz, nem hiszem, hogy aggódnod kéne.
2014. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szűz vagy még? MErt ha igen akkor majd elszállnak ezek a gondolatok a fejedből ha elkap valaki :)
2014. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy máris ennyien írtatok :) hát 1-es, igen, lehet hogy még mindig alakulnak ezek a dolgok és akkor derül ki ha biztosra megyek :) Akik kérdik hogy voltam srácokkal: eddig csak jártam srácokkal, csók volt, de az volt a gond hogy kicsit rosszul esett :/ lehet hogy nem jóval történt az első csókom, már nem tudom mit higgyek de képtelen voltam folytatni a kapcsolatot.
2014. nov. 3. 15:13
 6/6 A kérdező kommentje:
* Mármint, az első csók sem esett jól, de a következő csókok se eddigi idő során.
2014. nov. 3. 17:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!