Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátomnak? Edzőterem, ruha 19L

Figyelt kérdés
Szóval járok kondiba egy pár hónapja és általában vagy cicagatya+ sportmelltartó van rajtam vagy rövidnadrág+trikó. Ő nem szokott velem jönni, és nem tetszik neki a rövidnadrág. Jó, igaz, hogy elég rövid, de edzés közben nekem ez kényelmes, nem azzal foglalkozom ki néz. Szerintetek?
2014. nov. 3. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg igenis foglalkozol vele, ki néz.
2014. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Én se örülnek ha a baratnőm minicuccokban illegetne magat a teremben.
2014. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Oszt mégis ki nem szarja le? Abban mész, amiben akarsz, ha ezen van kiakadva, akkor ejteni kell, mert egy akaratos, lelki zsaroló pöts.
2014. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ja az meg így működik, hogy minél rövidebb annál kényelmesebb? Akkor legközelebb menj tangába.
2014. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom neked sem esne jól ha neki edzés közben kilógna a p*cse a gatyából és az összes csaj azt stírölné, meg kacérkodna a pasiddal... Ez egy durva példa, de a cicagatya is ugyan ilyen hatást vált ki a legtöbb férfiből, főleg ha még jó is a tested.
2014. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy jó a teste, direkt azért öltözik ki, hogy megnézzék, a többi csak duma, duma, duma. Ha valami dagadt disznó lenne, biztos nem olyan rövidnacit venne fel, amiből kivan a fél segge. Érdekes, akkor hirtelen nem az lenne neki a "kényelmes". Álszent p.icsa... Ez a "kényelmes" duma, jézusom...ezt a kérdező elhiszi saját magának? :D
2014. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát a cicanadrág+melltartó nekem se tetszene, az nagyon sokat mutat
2014. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs,jól teszed,legyél csajos,öltözz igy,na ne félj én nagyon örülnék neki sőt csak igy járhatnál.
2014. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gusztustalan k*va :D
2017. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19 évesen szorulhatott vna beléd több agyvelő is
2017. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!