Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A magyar tanáromho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A magyar tanáromhoz elég közel kerültem. (többi lent) 18/L

Figyelt kérdés

7. osztályban kiderült, hogy magyarból tanulási nehézségeim lettek, de már nem menthettek fel, csak fejlesztőpedagógushoz kell járnom mai napig.

Szóval, kilencedik óta ugyan az a magyar tanárom és "kiszemelt magának" 3 év alatt, ahogy mondani szokták ezt a diákok, engem b******szogatott mindig. (Minden órán a táblánál álltam, mindig rám szólt, 3-asnál jobb jegyem nem is volt sose) De hát 12., és mindjárt érettségi, és hát magyarból semmit sem tudok, bármennyit tanulok éjfélekig. Tehát vettem a bátorságot és megkértem, hogy segítene e nekem. Azt mondta igen, de azt nem tudja mikor ér rá, úgyhogy adjam meg neki a számom. Megadtam.

Este felhívott, hogy csütörtök 5 órakor lenne neki jó, náluk. (mivel aznap péntek volt így már ezen a héten nem mentem)

Péntek este barátnőkkel felmentem a városba sétáltunk, ittunk kicsit és elmentünk bulizni a ....-ba. Érdekes módon ott volt Ő is, a magyar tanárom, mivel szingli, és láttam ő is ivott már eleget. Vettem a bátorságot és odamentem hozzá, hogy beszélgessünk. Elég jól elbeszélgettünk, sokat mosolygott rám és nevettünk jókat.

Ezután barátnőimmel hazavettem az irányt.

Az elkövetkezendő hét alatt rám írt facebookon sokat beszélgettünk, megengedte hogy sulin kívül tegezzem.

Eljött a csütörtök, mentem hozzá, mármint suli után elvitt, mivel nem tudtam hol lakik.

Fel mentük, már éreztem, hogy forr a levegő. Megcsókolt, a nadrágomon elkezdett izgatni, hozzám dörgölőzött és hát megtörtént aminek meg kellett, mármint nem kellett, ezután siettem haza. Azóta hívogat, csak 5-ösöket kapok magyarból és az órákon, folyton mondja, hogy nem csak magyarból vagy te okos...

Mit tegyek? Megbántam. Lehet 18 vagyok, de nem szeretnék semmit a tanárommal.


2014. nov. 4. 17:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Aki hiszi, hiszi, aki nem az nem.Csak kérlek írjatok valamit mit tehetnék !!!!!
2014. nov. 4. 17:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szepsegem adok én is ötösöket,ha simogathatlak-D
2014. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A fszom se tudja
2014. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
penzert szexelsz? :*
2014. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Bar mondd meg neki hogy kellemetlen . Es ha tovabbra is ez van akkor jelentsd fol azt megy bortonbe
2014. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát... nem buksz meg magyarból
2014. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyen csajt,néha nem vagytok normálisak,de meg is érdemlitek ezekután... :)
2014. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ő hány éves? És mindenképpen meg kell szakítanotok a "kapcsolatot".

Mond el neki, hogy hiba volt, és, hogy nem akarod, hogy a történtek befolyásolják a kapcsolatotokat (tanár-diák) és, hogy e miatt bármi gond legyen a tovább tanulásoddal, azzal, hogy leéretségizhes, magával a sulival, stb.

Mond, hogy ne bánjon máshogy veled mint az "incidens" előtt és ha nem érti meg szólj egy felnőttnek akiben megbízol. Legrosszabb esetben fel jelentheted, már azért is elvehetik az állását mert lefeküdt veled, de ha utána ne adj még zsarolba is akár börtönbe is kerülhetne.

Remélem tudtam segíteni.

L/18

2014. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jól van öcsém egy 3-ast kapsz erre a kis szösszenetre, leülhetsz.
2014. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
29 éves...
2014. nov. 4. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!