Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti a csúnya lányokat is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a csúnya lányokat is fogdossátok vagy csak a szépeket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt fogdossuk aki vonz.
2014. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok egy tapló tróger, így a szépeket se, de, ha egy nő attól érzi nőiesebbnek magát, ha fogdossák, akkor ne csodálkozzon, ha lekurvÄzom.
2014. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért a pasik ennyi errővel,meg azért k#vák mert fogdosodnak
2014. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azokat fogdosom, akik valamiért szexuálisan vonzanak. Voltak köztük már sokszor olyanok is, akik egyáltalán nem szépek, mégis simán megfektettem volna őket, ha tehettem volna. Csak az a volna ne lett volna.


3: Ez nem kruvaság, amíg nem csalod meg a barátnődet. A lányok is azzal fekszenek le miattam, akivel csak akarnak, amíg egyedülállóak. Utána viszont tessék viselkedni.

2014. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!