Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek jobban a csillogó szemű nők/lányok? Van ennek bármi logikus magyarázata?

Figyelt kérdés

Ezt vettem észre, hogy akinek csillog a szeme sokkal szimpatikusabb, sokkal jobban "bejön" mint egy átlagos tekintetű valaki. (abszolút favorit ha mindehez sötét szemszín tartozik, mert az nálam a legjobb - a legrosszabb meg az a se nem kék se nem zöld seszínű (NEM türkisz) szem amit csak "pesti szemnek" nevezek mert ott van belőle rengeteg és általában nem szimpatikus akinek ilyen van.


Logikus magyarázat-e?


1.Azért tetszik a csillogó barna szem mert nekem is olyan van, kivéve amikor bevérzik. (Magamat meg kedvelem, bár elfogadni nem tudom magam)

2.Mert a legtöbb ellenségemnek pontosan olyan van amit nem szeretek és ők jutna eszembe róla tudat alatt...?


És igen tudom, nem ez (kellene, hogy) számít(son). De valahogy mégis több érzelmet tudok kiolvasni egy csilligó sötét szempárból mint egy halvány, sima világosból. (Na most fel fogtok koncolni, mert igen tudom a világos a "szép" a sötét meg a "rossz").


Valahogy akiknek csillog a szeme sokkal kedvesebbnek tűnnek (ebben van-e valami?)



#INFJ #INFP #szemetes #Quixote #csillogó szemek #az ember akit mindenki rühell #sosem fogom érteni mi baja velem mindenkinek
2014. nov. 5. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Azok még élnek.
2014. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!