Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te eldobnál egy nagy szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te eldobnál egy nagy szerelmet azért, mert sok emberrel szexelt előtted és nem tudsz bízni abban, hogy téged szeret?

Figyelt kérdés
Mondjuk 16 emberrel volt előtted, abból 2 lánnyal járt csak. A többi pár éjszakás kaland volt csupán.

2014. nov. 6. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Nőknél durvább az ilyen arány...ettől függetlenül teljesen beléd is zúghatott :) beszélgess vele erről.
2014. nov. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem dobtam. Az én páromnak 21 nője volt előttem. Ő is kb 3-mal járt, utolsó a felesége volt.
2014. nov. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnék bízni benne, akkor igen. De ha nem azért volt sok emberrel, mert átverte őket, meg úgy egyébként megbízom benne, akkor nem.
2014. nov. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Pedig az ilyen nagy szám a inkább a nőkre jellemző. Lehet, hogy csak vagizott, és a negyede sem igaz.

Hasonló lehet a feleségem is, csak ő tagadja. Tőle már teljesen elhidegültem, és emiatt csalom is.

2014. nov. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak őt, hanem eleve mindenkit eldobok magam mellől, így tárgytalan a kérdés.
2014. nov. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:

neked kell érezni, h hogyan áll hozzád. Attól, h korábban nagykanállal ette az életet, még nem jelenti azt, h most a megfelelő nő mellett ne lenne kész, egy normális, komoly, monogám kapcsolatra.

Vannak olyan emberek, akiknek van ilyen előélete s aztán mégis normális párkapcsolatuk lesz.

Persze soha semmire nincs garancia.

2014. nov. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezt úgy hívják kettős mérce: Ha egy hím csinálja, az megtartandó, ha egy Nő, azt dobni kell. Mivel a hímek szeretik, ha az általuk birtokolt tárgyak tiszták, fontos nekik, hogy ne piszkálja azokat senki. Ezt azért írom, hogy el tudd helyezni magadban a sztorit. Nem ember vagy egy hím szemében, hanem csak egy tárgy.
2014. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dehogy dobnék.

Ez csak annyit jelent, hogy a párod szereti a szexet, de nem mindig akart kapcsolatban élni. Szerintem ez tök érthető.

2014. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7, te miért írod a nőt nagybetűvel? Hagyd már abba! Már vagy 4 hozzászólásod kellett emiatt lepontoznom, annyira idegesítő!

-egy nő

2014. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnállak, ha úgy érzed miattam bármit is KELL csinálnod.

A nemed pedig nem érdekel, ettől függetlenül igazam van.

2014. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!