Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituálttal megírathatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituálttal megírathatom a matekházit is?

Figyelt kérdés
Az is 15 ezer/óra vagy ez egy feláras perverz szolgáltatás lenne?
2014. nov. 6. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem. ha meg tudná irni, nem lenne prostitált
2014. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Állítólag sok főiskolás és egyetemista lány is abból fizeti a tandíját, vagy albérletét.
2014. nov. 6. 13:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Meg hát.
2014. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
attol hogy valaki főiskolára vagy egyetemre jár lehet segghülye :D
2014. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy sokan csak kamuznak, és nem is egyetemisták. Nézd meg a hirdetéseket, a többség magyarul is alig tud.
2014. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jó, de attól még közben hátulról pakolnád, csak közben írnia kéne a házit is.

Lehetne garanciás, ha nem készíti el időre akkor ingyen van a menet.

2014. nov. 6. 13:50
 7/14 anonim ***** válasza:

Meggondolandó!Beírna kamu eredményeket amíg dugod:)

Sikeres út a megbukáshoz,fizess inkább egy matekzseninek ezért:)

2014. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez egy igazi élmény lenne és csak az számít.
2014. nov. 6. 13:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer írtam e-mailt prostival, bemásolom, mit írt vissza, érdemes elolvasni :



A sexet gumival, popsit,franciát,mélytorkot,mellsexet gumi nélkül is bevállalom.

Szerepjátékozhatnánk is, tanárbácsis a kedvencem, de mindent csak gyengéden, lágyan, finoman.

Annyit várok el tőled hogy légy ápolt, tiszta, üde és illatos.

Magamról még annyit, hogy sokat szoktam szobabiciklizni, hogy el ne hízzak, és matemetikát tanulok, mert elég gyengén megy nekem.

Esetleg ha tudnál segíteni benne, vagy van otthon függvénytáblázatod, amit már senki sem használ a családodban, elfogadnám.

2014. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hallod ez egy elég beteg ötlet...vedd videóra és visszahozod a pénzed és talán elég alap a kövi vidihez ahol már 2-nek fizetsz...a vége meg matekverseny lesz meztelenül :D kasszasiker öcsém :D
2014. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!