Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igy jó lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igy jó lesz?

Figyelt kérdés

van egy lány akivel egy ideje találkozgatunk kb már 4-5x találkoztunk és nagyon megkedveltem :) szerelmet nem akarok valani mert az ilyesztő lenne számára csak tudtára akarom adni hogy többet szeretnék mint barátság. Ara gondoltam hogy miután elköszönünk akkor mikor fordul el megfogom a kezét (gyengéden) aztán mondom neki hogy hé várj kélek kicsit van itt még valami és mikor megfordul megcsókolom aztán elmondom neki hogy nagyon kedvelem és szeretném ha több lenne mint barátság.

szerintetek hogy fogadná tetszene neki ?


2014. nov. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon aranyos ötlet! :) L
2014. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A megcsókolást hanyagoljad, kapcsolat nélkül szerintem gond.


Én nem tennék ilyet egy csajjal se azt tudom de lehet neked bejön.


De nem ajánlom.

2014. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak annyi ezzel a bajjal, hogy rizikós. Ha ő is hasonlóan érez, akkor a lehető legjobb megoldás. Ha viszont tévedsz, akkor elő fog kerülni a női táskából a baseball ütő... :D


Mielőtt eljön a pillanat, nagyon olvasd a jeleket. Ha nincsenek jelek, akkor ne kapkodd el.

2014. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor maradjon minden igy csak a csókot vegyem ki ?
2014. nov. 8. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
A magas vekonnyal mi lett ? :O
2014. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4


Pontosan. Az jó ha megfogod a kezét meg az is, ha utána mondod meg esetleg meg is öleled utána, de csak félig romantikusan...


Feltéve ha ez még a régi rendszerben van.

2014. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!