Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is van/volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is van/volt olyan, hogy a barátotok szépnek tart titeket, de mégsem mondja?

Figyelt kérdés
Vagy csak ritkán... ez miért van így?
2014. nov. 8. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

én azt szeretném, ha elég lenne egyszer az elején elmondani, hogy szerintem szép

és majd fogok szólni, ha már nem így gondolom

2014. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
az uram nem egy bókkirály, egyszer szóvátettem neki h nekem ez nagyon hiányzik, meg sz*r, h miatta csípem ki magam, és semmi. Azóta igyekszik erre odafigyelni
2014. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 úgy látszik a pasik ilyenek :)
2014. nov. 8. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én exem se bókolt sűrűn. Sőt, asszem egyszer jegyezte meg, hogy jól nézek ki, valami buliban voltunk, és tetszett neki a ruhám. De nyilvánvaló volt, hogy tetszettem neki, ő kezdeményezte az ismerkedést, pasik pedig nem kezdenek olyan nőkkel, akik egyáltalán nem tetszik nekik. Mondjuk azt mondta többször, hogy szép a fenekem, de amúgy meg lennék lepve, ha nem tartott volna csinosnak és szépnek, mert elég jól nézek ki.

Az én drága uram ilyen fajta volt, az érzelmeit se nagyon hangoztatta, hanem inkább kimutatta azokat. Komoly, meglehetősen privát és diszkrét férfi. Inkább ne mondjon semmit, de legalább tudjam, hogy szeret meg értékel, minthogy állandóan azt halljam, hogy mennyire dögös vagyok.

Egyrészt tudom, hogy az vagyok, másrészt meg ha valaki túl sokat hangoztatja az a- vagy vetít, és igazából vaj van a füle mögött vagy b- semmi más nem érdekli rajtad csak a külsőd (eleinte még rá lehet fogni a bókra, de kapcsolatban már elég gyanús)

2014. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!