Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkeresésénél kilehet futni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésénél kilehet futni az időből? Miért stresszelik ilyennel az embereket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok, eddig páratlan, és bár haladok afelé, hogy ez megoldódjon, de máris bánom, hogy elb***tam a fiatalságomat. Később tán még jobban fogom bánni, ha már tudni is fogom, miből maradtam ki.
2014. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak azt bánod meg, ha lesz lehetőséged és nem lépsz. Hidd el!
2014. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha van egy jó lehetőség az tényleg nem jó kihagyni, de ha nincs vagy nem olyas valakivel kerülök össze, akivel érdemes összejönni akkor nem lehet mit tenni, csak türelmesnek lenni.
2014. nov. 8. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Én speciel nem törekszem arra, hogy elsőre megtaláljam a nagy őt. Ebben a korban már bárminek tudnék örülni, egy egyhetes kapcsolatnak is. Utána próbálkoznék tovább, némi tapasztalattal és önbizalommal a hátam mögött.
2014. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!