Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi esik le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi esik le a sracnak ebbol?

Figyelt kérdés

Evek ota ismerem a sracot, es akkor mar beprobalkozott nalam egy bulin. A probalkozasa abbol allt, hogy odault mellem, a karjaimat fogta, leloktem a kezeit, a csipomre tette a kezet, onnan is leloktem a kezet, kozel hajolt hozzam, erre elnyomtam magamtol.

utana voltak olyan rendezvenyek, ahol o is ott volt, neha gyakra neztem ot, de ram se hederitett mar, majd egy ido utan mar nem torodtem vele.

Idokozben kulsore megvtoztam, szebb lett az arcom, borom, lefogytam, csinosabb lettem.

Utana valo idoben megint elkezdett bamulni, de en mar nem neztem ra. Volt, hogy osszefutottam vele, es mivel bukosisak volt rajta nem tudtam ki az, es bamultam, majd utolag jottem ra, hogy o az!

De attol a pillanattol kezdve soha tobbe nem neztem ra. Mult honapban megint azt vettem eszre, hogy probal kozeledni, de nem maradtam a tarsasagaban, hanem elmentem.

Tudni kell rola,hogy jo pasi, buknak ra a nok, csajok, es mint utolag eszrevettem ki is hasznalja oket, gyakran valtogatja a partnereit.

Magamarol is annyit, hogy masok szerint jo csaj vagyok, en magamat pedig nem jellemeznem, mert eleg onbizalomhianyos vagyok. Noiesen oltozkodom, rengetegszer hordok miniruhat, miniszoknyat...

Szerintetek o mit gondol a viselkedesem alapjan?


2014. nov. 9. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h pont ez jön be neki, h nem lógsz rajta, mint más csajok. Nem feltétlen gondol bármit a te viselkedésedről. Lehet, h egyfajta kihívs vagy neki. Azt neked kell eldönteni, h akkor most érdekel vagy sem??
2014. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy erdekel, de komolyan, en nem alkalmi kapcsolatra, vagy 1-2 ejszakara.
2014. nov. 9. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
1honap múlva ezt a kerdest fogod kiirni:Összejöttem egy sráccal,kinek odadtam szüzessegem,honnan tudjam hogy nem csak ezert kellettem neki-D
2014. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fogom, mivel nem adom konnyen magamat! De te nem a kerdesre valaszoltal!!
2014. nov. 9. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit írok sok boldogságot vele!!!
2014. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!