Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nektek tetszik egy lány de barátja van akkor is ráhajtotok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Mi értelme van?
2014. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"van barátja" - nem mindig minden fekete és fehér, igen vagy nem, piros vagy kék...
2014. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, de én akkor sem, ha nincs barátja.
2014. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1.csak annyi hogy talán gyöztesként kerülhetsz ki belőle
2014. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen.:D de amikor rádir a pasija facen elég cinkes. és inkább hagyom a fenébe.
2014. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

@12:02


Régebben engem azok a lányok találtak meg, akiknek volt pasija, kifejezetten élveztem a helyzetet, mert menőnek éreztem magam, hogy van pasija, de mégis tőlem akarnak dolgokat.


Manapság azonban már kinőttem belőle. Nem szép dolog elvenni másnak a csaját, akkor sem, ha a csaj ebbe benne van. Egyszerűen nem tisztességes.

2014. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7es: ha a csajnak szar a kapcsolata és tudja de ennek ellenére nem választ téged vagy épp pont téged választ akkor az már nem tisztesség kérdése szerintem.. meg egy csajt meg is kell tartani nem csak megszerezni és pakolgatni. szvsz.
2014. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"1.csak annyi hogy talán gyöztesként kerülhetsz ki belőle"


Lehet, de mi van ha utána téged koptat le egy harmadik miatt? :P

Ha valakinek van párja, mégis benne van mindenben, számomra kicsit könnyen kaphatónak tűnik... az pedig nem jön be.

2014. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"7es: ha a csajnak szar a kapcsolata és tudja de ennek ellenére nem választ téged vagy épp pont téged választ akkor az már nem tisztesség kérdése szerintem.. meg egy csajt meg is kell tartani nem csak megszerezni és pakolgatni. szvsz."


-->Ha a csajnak kapcsolata van, és annak ellenére mással titokban randizgat, akkor egy könnyen kapható nőcskéről beszélünk, és még szépen is fejeztem ki magam. Nem vele szemben tisztességes az egész, hanem a pasijával szemben. Ha annyira rossz a csajszink a a párkapcsolatában, miért nem LÉP KI BELŐLE? Megmondom neked miért, azért mert egy rendkívül buta ember, és nem szeret ő senkit sem, csak saját magát. Neki teljesen mindegy kitől kapja meg az aktuális törődést, a pasijától, vagy egy kívülállótól, csak jól érezze magát.


Egy ilyen csaj bizonyára csak egy naiv, és buta pasinak kell, mert a tapasztalt férfiak tudják, hogy egy ilyen csaj rendkívül megbízhatatlan, ezt ugyanúgy megcsinálhatja akárkivel. Amikor én csak egyéjszakás kapcsolatokat kerestem, sem volt eszembe sohasem az, hogy egy ilyen nővel valaha is párkapcsolatot létesítsek. Az ilyen nőket csak egy erotikus kalandra gondoltam jónak, de fáradozni egy ilyen tisztességtelen emberérét, én biztos nem fáradoztam volna.


Ha te úgy gondolod, hogy neked megéri, az a te dolgod.

2014. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!