Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK Help. Hogy? Hogyan? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK Help. Hogy? Hogyan? :S

Figyelt kérdés

lány vagyok párkapcsolatban élek és a párom azt szeretné hogy nemsokára szeretkezzünk (még szüz vagyok és ő is ) de én még félek ettől vagy nemtudom , mit tegyek?

A másik meg hogy nekem ott alul szőrös nem mindenhol de van olyan hely ...borotváljam le vagy ne



2014. nov. 9. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
a borotválást te döntöd el. ha úgy jobban érzed magad, vagy több az önbizalmad, akkor szedd le. esetleg kérdezd meg a párod. ha meg félsz, akkor még semmiképpen se kezdjetek bele. maximum petting.. akkor csináljátok, ha mindketten ugyanúgy vágytok rá
2014. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Orsy070 ***** válasza:

Kerdez ra a perodnak mi tettszene inkab

De eloszor is hany eves vagy?? privaltba.

2014. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!