Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Inteligens jó tanuló okos nagy képű (mindenkit lenéz aki nem barátja) magas nem túl izmos tanárokal lóg claszikus zenét és magyar nótát hallgat operetteket néz és operába jár valamint kicsit visszahúzódó azért kérdem mert nem a legjobb pasi (legalábbis szerintem) de mindenki ő utána teper lehet velem van a baj vagy mások csak ki használják

2014. nov. 9. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Neve pedig


Herceg Gróg Füthalmossy Bibó, szülők foglalkozása kereskedő és annyi énze van nem tudja leírni sem.

2014. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jó sokat tudsz az illető fickóról. Csak nem te vagy az?

Ha igen, nagyképű lehetsz, intelligens és okos aligha.


Egyébként meg: nem. Kizárt. Beképzelt majmok mindig hidegen hagytak.

2014. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem. Eleve az hogy nagyképű és visszahúzódó üti egymást. Amúgy nem szimpatikus leírásra.
2014. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem osztálytársam azt bevallom hogy volt vele egy kis aférom de semmi több
2014. nov. 9. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:

3:

Rám is igaz ez a két jelző egyszerre szóval nem üti egymást. Ha nem muszáj nem beszélek emberekkel, de ha mégis akkor elég lekezelő vagyok.

2014. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3.: Valaki lehet azért is visszahúzódó, mert annyira nagyra tartja magát, hogy nem óhajt elvegyülni a pórnéppel. Vagy épp sokszor az önbizalom hiányos, visszahúzódó emberek fejlesztenek ki hatalmas egót védekezésül. Nekem is volt ilyen időszakom, de szerencsére még kb. időben észbe kaptam, az internet viszont melegágya azoknak, akik nem.
2014. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
homokos a srác?
2014. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valoban ilyen akkor lehany ha meglatja az írasodat..
2014. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amugy hetero és nagyon jo vele
2014. nov. 9. 17:10
 10/13 anonim ***** válasza:

"nagy képű (mindenkit lenéz aki nem barátja)"


Nem járnék ilyen pasival. Meghagynám azoknak, akiknek ez bejön.

2014. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!