Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdvözlet mindenkinek. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdvözlet mindenkinek. Hogyan hódítsak meg egy lányt, akiről bizton tudom hogy tetszem neki. Annyi a bökkenő hogy mondta hogy egyenlőre nem akar senkitől semmit. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Viszont a csajnak már egy éve nincs senkije.

sokat beszélgettem vele fb-on, viszont semmi érdeklődést nem mutatott.


2014. nov. 9. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Várd meg, hogy akarjon valakitől valamit.

Amúgy nem értem, ha nem mutatott semmilyen érdeklődést, akkor honnan veszed, hogy tetszel neki. Gondolatolvasó vagy, vagy csak ilyen jó az önbizalmad? :D

2014. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Halott ügy, keress mást.
2014. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg nem fér bele neki egy kapcsolat.


Minden esetre rendszeresen flörtölj vele, próbáld kimutatni, hogy nagyon tetszik neked! Folyamatosan bombázd randimeghívásokkal, és mond el neki, hogy fontos volna neked ha eljönne. Ha tényleg tetszel neki akkor nem lesz majd nehéz dolgod.

2014. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ui. Semmiképpen se várj azzal, hogy lépj. Azzal, csak esélyt adsz, hogy az irántad való érzései is elmúljanak?

#3 voltam

2014. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bepróbálkozol, semmi - semmi? akkor leszrod és továbblépsz. nekem is bejön egy millió csaj, és még sem jövök össze velük, mert nincs meg az a dolig
2014. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Onnan tudom h bejovok neki, hogy elmondta a barátnőjének az meg nekem mondta.
2014. nov. 10. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!