Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Birtokolni akarom a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Birtokolni akarom a párom. Hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem fel ezt.Tudom,hogy ez nagyon rossz tulajdonság,és egyikönknek sem jó.Sajnos az igaz,hogy nincs túl sok önbizalmam.Amikor azt mondja el megy a barátaival inni,bulizni,annyira rossz érzés tör rám,hogy egyedül hagy,hogy a barátai fontosabbak,hogy velük jobban érzi magát,közben pedig tudom hogy ez nincs így.Le akarok erről szokni,mert nem akarom elveszíteni őt.Hogyan tegyem?
2014. nov. 10. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom nő vagy, ezek alapján tiszta exnőm vagy :D fogadd el, hogy kell neki egy kis kimozdulás! ha állandóan csak a kis kezecskédet fogja akkor hamar megunjátok egyméást és az tudjuk hova vezet!
2014. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Paulik Áron ***** válasza:

Gondold át ilyen szempontból: te szereted őt, és azt szeretnéd, hogy boldog legyen (téged is az tesz boldoggá, ha őt annak látod, ugye?). Ha egysíkú lenne az élete, csak veled lenne és sosem menne másokkal kikapcsolódni, akkor nem lenne igazán boldog. Ergó, örülj neki, hogy mozgalmas élete van és több boldogságforrás jut neki.

Tudom, ez egy logikus magyarázat, ami nők számára nem mindig hasznos, de azért érdemes vele próbálkozni :)

2014. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni leszolni erről,illetve lehet szét is mentek emiatt
2014. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!