Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyit a mellédumáról meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit a mellédumáról meg a sok álszentről?

Figyelt kérdés

Azt mondják sokan nem számít a külső. sokakkal elbeszélgetek és itt is nagyon sokan azt írják h az csak másodlagos.


6 társkeresőn meg egyéb helyeken próbáltam neten ismerkedni, minden szuper volt állandóan írtak és válaszoltak is amíg nem, láttak rólam képet, onnantól kezdve senki nem válaszolt többet.


És mielőtt ez általánosításnak vennétek, no igen az, 46 lánnyal jártam így, az ország különböző részeiből, és a korosztály is vegyes volt.


Már úgy gondolom, hogy letehetek arról h lesz valaha is valakim. Életemben 1x jött eddig össze, de mint kiderült az is csak érdek volt, kihasználás.

28/f


2014. nov. 10. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg sok az álszent, és bevallhatjuk azt is, hogy vannak akiknek tényleg baromira nehéz párt találniuk.

Én azt mondom, hogy azért még ne add fel.

2014. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Szóról szóra leírhatnám ugyanazt, mint a kérdező, tök ugyanezeket tapasztalom a lányoknál, korosztálytól, társadalmi helyzettől függetlenül és vallástól mindegyik felszínes és a külsőségekre meg a pénzre hajt!
2014. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vakoknak és gyengén látóknak nem számít a külső. Az infó 90 százalékát a becses kis szemeinken keresztül kapjuk, a létező legtöbb dolog a külsőségeken alapszik. Nyilván vannak, akik felül tudják írni magukban az első benyomást ilyen vagy olyan okból, de egészen biztosra veheted, hogy De, számít a külső.
2014. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy álszentek e a nők, de az tény, hogy sokat számít legtöbbjüknek a külső meg az egzisztencia.

Mondjuk nekem is számít a másik külseje, szóval ez normális valahol, gondolom.

A társkeresők meg annyiból elég rosszak, hogy nem tudsz rájuk rendesen hatni a valós lényeddel csak néhány sor hülyeséggel ami elég kevés szerintem, szóval próbálkozz élőben, hátha jobban megy, sok sikert.

2014. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez személyes ismerkedésnék igaz csak, hiszen akkor nemcsak látom az embert, hanem személyesen beszélek is vele és lehet valamilyen vonzereje, kisugárzása, vagy valami olyan benne, amit csak személyesen tudhat meg az ember.
2014. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

azért az is meg kell hagyni, hogy az ilyen társkeresőkön a nők nagyon nagy része csak buliból van fent, és nem azért hogy társat keressen.

nem egy olyan nőt lányt ismerek, aki csak azért regisztrált hogy elismerést kapjon idegen férfiaktól.

mivel a fész szaron már kiapadtak a lájkok és egó fényező kommentek a képeik alatt, ezért új helyeken akarják magukat tovább fényeztetni, természetesen ismeretlen férfiakkal, mivel így az elismerés még nagyobb.

persze tisztelet a kivételnek, de mondom nagy részben így van.

2014. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Van baráti társaságom is akikkel összejárunk, de ott is csak elutasítást kaptam a nőktől.


Rondának nem mondanám magam, persze jóképűnek sem, szóval viszonylag saját magammal elégedett vagyok, de cseszhetem mert mások nem.

2014. nov. 10. 15:59
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm nem felszínes, sőt kiröhögi aki csak a pénzre hajt.

És hidd el, van lány akit meg tudsz hódítani a belsőddel is.

2014. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noydra ***** válasza:
100%

Ki mondta neked, hogy nem számít a külső?

Miért meg megdugnál egy 120 kg-os tehenet?

Felejtsük már el ezt a hülyeséget.

A nők (a kevés normális) ugyanarra mennek, mint mi , hogy a párjuk testileg-lelkileg megfeleljen az igényeiknek.

Mert ha ez nincs meg, nincs értelme.


Arra gondoltál már, hogy nem vagy fotogén és inkább élőben próbálkozol?

2014. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
de mégis, hogy nézel ki? dobj már egy képet ha nem gond, kíváncsi vagyok
2014. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!