Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szteroid befolyasolhatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szteroid befolyasolhatja a merevedest?

Figyelt kérdés
Ugy ertem..lehetnek tole merevedesi zavarok?
2014. nov. 10. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Impotencia az tuti lehet, szerintem igen.
2014. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen... Tapasztaltam a volt barátom mellett.

17/l

2014. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legfőbb jellemzője hogy merevedési zavart később impotenciát okoz, ritka az akinél nem jön elő.
2014. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Míg kúrában van addig fickós, utána mivel saját termelése nincs jön a kamagra.
2014. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ismerősöm 20 évesen szedte ezeket (18-on kezdte), most 27 éves és állítólag orvosok szerint elhalt spermiumjai vannak.


Így akart családod alapítani, de most már csak ketten lehetnek. Mindent megtenne azért, hogy visszacsinálja az időt, mert bánja, hogy ilyen szereket szedett.

2014. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!