Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az osztálytársam? (figyelem! Ez a tartalom megzavarhatja az ön nyugalmát)

Figyelt kérdés

16F

Ő egy picit idősebb 17L

Odajön beletúr a hajamba, megfogja a fenekem vagy rácsap, meg ilyen intim érintések a combomra vagy arcomra

Normális csaj, nagyon dögös szóval ez egyáltalán nem zavar.kicsit perverz:D

Ezmi?

(pedig van palija)



2014. nov. 10. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ribiriadó.
2014. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor ez azt jelenti nagy valószínűséggel, hogy nem csak szórakozik, hanem ha úgy adódna, akkor szívesen szegzelne veled egyet. de úgy hogy ő a domina :)
2014. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
83%
Mert egy ribanszó.
2014. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Mivel szép mindent meg kaphat (hiszi ö ) te meg hagyod
2014. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó vagy nála.
2014. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez mi? Egy r.ibanc,semmi több!
2014. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban élő normális lány szerintem ügyel arra, hogy még véletlenül se legyen semmilyen félreérthető dolog senkivel, és nem is flörtölget. Ennyit tudok elmondani, kérem, kapcsolja ki.
2014. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

egyesek nem igazán vannak tisztába a rybanc szó jelentésével, vagyis inkább csak itt a gyiken jelen lévők többsége.

minden előzmény, és háttérinfó nélkül úgy szórják ezt a jelzőt a csajokra, mintha csak ez az egy szó létezne.

egy 17 éves (kislány) még azt sem tudja mi a helyes, mi az amit később érett ésszel már megbánhat.

szerintem az a rybanc, aki felnőtt érett ésszel tudatosan cselekszi azt, amit ez a szó jelentése takar.

2014. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ribi, és nagyon is tisztában van vele, hogy mit csinál. Az előbb már írták, hogy Te ezt hagyod. Miért? Pláne, hogy foglalt a csaj.
2014. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amúgy nincs is pasija ,csak kamuzta, hogy ne legyen "cikiben" mások előtt, és ha meg így van, akkor mégegy ok, hogy nem kezdenék ilyennel, ilyen hogy seggedre csap ráadásul, ha nincs kamupasija, akkor is ez durva, ha van, akkor is eléggé, mindkettő nagyon durva; ilyeneket szerintem hagyjad, de nekem mindegy:D
2014. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!