Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendszeresen szexelünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen szexelünk a barátommal, és az elején óvszer nélkül kezdjük, majd közbe veszi fel az óvszert, most már 3. hete késik, végeztem tesztet, negatív lett. Lehet baj? Ma véreztem. Nemtudom menstuáció-e mert ilyen nyálkás és sok.

Figyelt kérdés
Nagyon görcsölök már több napja. Mi lehet?

2014. nov. 10. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha erős görcseid vannak akkor szerintem napok kérdése és megjön, de nem ártan ha leírnád, hogy mennyi idős vagy, és rendszeres e vagy csak most késik ennyit.
2014. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

rendszeres a menstruációm, és 17éves vagyok

attól félünk terhes vagyok, csak a teszt nem mutatja ki, vagy még petefészek gyulladásra és cisztára gyanakszunk

2014. nov. 10. 22:45
 3/14 anonim ***** válasza:

miért félidőben veszitek fel az óvszert? az előváladék is tartalmazhat spermiumot.

3 hét alatt már ki kellene mutatnia a tesztnek szerintem.

2014. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát őszintén erre nem tudok válaszolni, szeretjük azzal kezdeni, és a nőgyógyász ismerősünk mondta 10-15percnél még nincs előváladék
2014. nov. 10. 22:47
 5/14 A kérdező kommentje:
szeretjük anélkül kezdeni*
2014. nov. 10. 22:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg egy héten belül akkor vegyél tesztet, de mondjuk kettőt és más fajták is legyenek! Lehet, hogy az egyik téved.
2014. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
holnap is fogok végezni egy tesztet, de akkor ez ami most van vérzés mi lehet?
2014. nov. 10. 22:50
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

"nincs előváladék"


Nekem már sokszor akkor van ha még csak ruhán keresztül kényeztetjük egymást!!!!!

baromság!

2014. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezt a nőgyógyász mondta..ha terhes lennék gondolom a teszt kimutatná..ha neked ruhán keresztül van akkor 2perces lehetsz
2014. nov. 10. 22:54
 10/14 anonim ***** válasza:
sajnos sokan estek már úgy teherbe, hogy épp csak benyomta a srác, és hiába nem belé élvezett, van olyan hogy előváladék, vagy kéjnedvnek is hallottam, ami tartalmazhat spermiumot, de ha azt mondod ez baromság, akkor miért félsz hogy terhes vagy?
2014. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!