Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek egy nálatok 30 évvel fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés

tegyük fel mondjuk hogy a lány 17 éves.

Ha igen akkor milyen kapcsolatot teveznétek? Komoly, szex kapcsolat...?


2014. nov. 10. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Még 30 éves se vagyok, de egyébként nemhinném. Ahhoz szerintem eléggé perverznek kell lenni.
2014. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kiscsaj megis milyen "komoly kapcsolatot" tudna kialakítani egy majdnem 50-es pasival?
2014. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
friss hús.. 18 fölött nem szégyellném még 60 évesen se csak ők nem állnának velem szóba :)
2014. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47 évesen azért nem jönnék össze 17 éves lánnyal de pl 60 évesen 30 évessel már inkább elfogadható :D Nekem 47 évesen nem hiszem hogy lenne témám egy fiatal lánnyal meg lehet türelmem sem lenne hozzá.
2014. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 47,de Már közeledek fele és simán járnék egy ilyen fiatal lánnyal,komoly kapcsolat is lehetne miattam nem csak szex!
2014. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha éppen egyedülálló lennék, már hogyne járnék egy 17 éves lánnyal? A legjobb üzlet a világon... :))
2014. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mégis hogyan nezne ki egy "komoly kapcsolat" egy közepiskolassal nalatok? Ne hitetgessetek.


38/F

2014. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még csak 25 vagyok, de már most is max szexelni járnék össze egy 17 évessel, semmi több.
2014. nov. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

csak szexkapcsolat esetleg szponzorálnám is

meg volt is rá nálam példa ijenre jol megvoltunk bár nem volt csak 26 év korkülönbség de jo volt vagy két évig

fizettem a nyaralását bulikba vittem etettem itattam

biciklit kapott 60 ezrest

de ezekért jol megdolgozott :-D :-D :-D :-)

2014. nov. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!