Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó csajok miért fintorognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó csajok miért fintorognak meg bunkóznak, ha odamegy egy nem 10/10-es pasi?

Figyelt kérdés
Persze, ha nem tetszik, nem tetszik, de ezeket a megalázó gesztusokat miért kell? És nem is valami gusztustalan bányarém pasira, csak egy teljesen normális kinézetű pasira is ez a reakció, akiben nincs semmi undorgásra okot adó.
2014. nov. 11. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A saját mondásukat idézve: "Mert megtehetjük" (szemszögünkből megtehetik).


De ezek olyanok is... Pláza ribik, pénzre hajtó prostik stb.

2014. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert "megtehetik"?
2014. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ostoba szolis, feltöltött szájú ribiknél kell próbálkozni... náluk úgysem az a lényeg, hogy 10/10es légy..
2014. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok szart se érnek, ne búsulj :)

Nem rájuk kell hajtani, vannak jobb lányok, inkább őket keresd, akik meg is fognak becsülni majd :) <3

2014. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még a 10/5-6-ok is,és azért mert képtelenek kompromisszumot kötni magukkal ha egy apró hibát találnak az emberen,inkább elhessegetik. és várják a tökélyt.
2014. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert megtehetik? Én is megtehetném, hogy pl. belerúgok a hajléktalanba, vagy rácsszem az ajtót az idős néni arcára, de nem teszem, mert jó érzésű ember vagyok. Szóval ez a "mert megtehetik" csak akkor magyarázat, ha elfogadjuk, hogy végtelenül szr emberek.
2014. nov. 11. 22:02
 7/14 anonim ***** válasza:

#6


Te jóérzésű vagy. Én is az vagyok.


De sokan nem azok. Van sok jó érzésű lány, de ők nem osztályozgatnak meg rajolnak a plázában. Őket keresni kell, és sokszor nem egyszerű főleg ha olyan típusúak.

2014. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nos, mint nő leírom amit gondolok.

Te ilyen fullos, cicáknál próbálkozol. Ezek általában buták, mint egy fűcsomó. Nincsen bennük empátia, sem pedig szociális érzék, mert az ilyen lányok már viszonylag fiatalon elkönyvelik magukban, hogy ők szépek és ez doszt elég.


Az pedig barátom a Te szegénységi bizonyítványod, hogy pont ezeknél a lányoknál próbálkozol. Nálam egy olyan férfi már alapból leírta magát aki ilyeneknél próbálkozik.


Remélem tudtam segíteni

2014. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom kérdező de tőled már rosszul vagyok, mégpedig az önsajnálkozás miatt ... Gondolom egyszer bepróbálkoztál egy lánynál, elküldött, többet nem szóltál hozzá és ennyi ...
2014. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8 és 9:

Az a baj, hogy nem csak a jó nők ilyenek, legalábbis találkoztam már elég középszerűvel is akik hasonlóan viselkedtek. És nem egyről van szó hanem volt több is.


Kérdező:

Azért csinálják meg jogosnak érzik és szerintük ők jobbat érdemelnek nálad, igen, mindezt úgy, hogy nem is ismernek és esélyt sem adnak neked. Ezzel ki is állítják a szegénységi bizonyítványt, de ilyen érzelmileg alulfejlett nőt mint amiket leírtál úgysem tudnék komolyan venni, max egy dugásos történet abból pedig már kinőttem.

2014. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!