Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? Tényleg ennyire ronda vagy visszataszító vagyok?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy semelyik lánynak sem jövök be. Már annyiszor próbáltam, pláne hogy alapból meg se néz egyik sem. Nem hiszem el, hogy van mégegy ilyen szerencsétlen, mint én, már kezdek asszexualizálódni. Egyre kevésbé érdekel az egész, mert mindig vagy elutasítás lesz a vége, vagy ha tovább jutok kicsit (ami nagyon ritkán esik meg), akkor meg jön a szokásos LEGYÜNK CSAK BARÁTOK dolog. Miért van ez? Belsőre normális vagyok, kedves, olykor Megértő.

2014. nov. 12. 00:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Minden estére jut egy ilyen kérdés ?
2014. nov. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Ne aggódj most legalább tízen megerősítjük hogy tényleg ronda és visszataszító vagy és ráadásul töketlen nyavalygós ki görcs.
2014. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont erre számítottam!
2014. nov. 12. 00:13
 5/25 anonim válasza:
Akkor még egyszer! Hány éves vagy?
2014. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
17
2014. nov. 12. 00:16
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanezt érzem, csak lányban.

Ne foglalkozz a rosszindulatú hozzászólásokkal, aki nem érezte még át, hogy milyen az, amikor már tényleg nem tudja az ember, hogy mi lehet vele a baj, egyáltalán bennünk van-e a baj, akkor az nem számít, mert úgysem fogja megérteni.


Nekem sem jön össze az ismerkedés, általában csak az első randiig jutok el, és még a barátaimnak sincs lövésük sem, hogy mi lehet a baj. Bár már azt mondta az egyik, hogy szerinte túl intelligens vagyok és ettől megijednek a pasik.


Na mindegy, kitartást neked is!

2014. nov. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%

17 évesen miért akarja mindenki a világot megváltani? Nem értem! Úgy is fogsz találni valakit. " Már annyiszor próbáltam, pláne hogy alapból meg se néz egyik sem." És akkor?

Aki annyira se méltat, hogy megismerjen, hát azt ne sajnáld, hogy nem jött össze! manapság mindenki CSAK a külső alapján ítél.. nagy hiba! Pl ismerkedj a neten, hátha sikerül, csakis őszintén!

2014. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, neten is próbáltam, sosem sikerült. Vagy defektesek voltak (ilyen szivatós típus) vagy kamucíme volt, vagy ott is elhajtottak. :-(
2014. nov. 12. 00:23
 10/25 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy szerencsétlennek születtem, és egyedül fogok meghalni, szűzen. :'(
2014. nov. 12. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!