Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 dolog, ami igazából nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 dolog, ami igazából nem vonzó egy nőben. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 12. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En 24 eves lany vagyok. Nem festem a hajam, eszembe se jut a plasztika, sminket egy atlag napon nem is hordok (talan szempillaspiral). Nem hordok egy kilo ekszert. Notmalisan oltozkodom, mondhatni noiesen, de nem 30 centis sarokkal. VISZONT! Amikor kisminkelem magam, felveszek egy csinos ruhat meg egy ket passzolo ekszert, tobb bokot kapok, mint azok a lanyok, akik nalam csinosabbak, de egy eskuvon, buliban, vagy akarmilyen jeles napon, mar nem tudnak ujat mutatni. Nekem ez tobbet er. A kevesebb tobb, de ezt nem fogjak megerteni. En a minimalt szeretem.
2014. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A műkörmöktől és a rajzolt szemöldöktől én is azonnal nagyon messzire szaladok. Sosem fogom érteni, miért csinálják ezeket magukkal a nők.


A többi pontot is értem, jogos mind, de azokkal már tudok együtt élni, ha az összhatás rendben van. (Értem ez alatt: a ruhájához, a helyzethez és a személyiségéhez passzol.)

2014. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Maximális egyetértés. Nem tudom ez a mostani tetovált vagy festett szemöldök divat minek indult el, egészen borzalmas. A többiről nem is beszélve, mind a hét pont ki tud akasztani. Lehet nőnek lenni okosan is, a mértékletesség és az ízlés a lényeg.
2014. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szép kis lista, és akkor még az öltözködésre ki se tértek.
2014. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a nők ezeket a rettenetes dolgokat ráadásul nem is a férfiak kedvéért teszik - eltérően a cikk végén leírtaktól -, hanem hogy nőtársaikat túllicitálják. A férfiak ugyanis ilyeneket ritkán várnak el a nőktől. Két barátnőm is volt, akik nem voltak megáldva túl nagy mellmérettel - hála istennek, ugyanis nekem épp így tetszett. Egyiket sem tudtam semmi áron sem lebeszélni arról, hogy plasztikáztassa a mellét. Az egyiknek akkorára sikerült - állítólag az orvos nagyobb méretű implantátumot tett be, mint amiben megállapodtak -, hogy mikor megláttam, teljesen ledöbbentem. A csaj viszont azt mondogatta egyre, hogy ez volt élete lejobb döntése. No comment...
2014. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Kiegészíteném még pár dologgal.


- az a szőrös csizma

- csücsörítés

- vihogás

- piercingek, bárhol

- bunda

- magassarkú

- a "jaj de szejetlek téged" típusú nyávogás

- push-up

- szőke haj + sötét bőr kombó

- bizsu ékszerek

- piton méretű sál

2014. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a magassarkúval semmi baj nincs.
2014. nov. 12. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a lista. Annyit hozzátennék, hogy a plasztika, ha indokolt (pl. nagyon elálló fül, hatalmas orr, 100 kg utáni fogyás után) belefér, de az ajak feltöltés, hatalmas szilikon mell, popsi feltöltés borzalmas...

Ja, és valamelyik válaszoló írta még a szolis bőr-hidrogén szőke haj párost, ettől is kifutok a világból. Meg ha nagyon szőke hajhoz fekete a szemöldök.

2014. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem a valóságban ezek sokkal ritkábban fordulnak elő, mint amennyire a cikkíró túllihegi. félreértés ne legyen, szerintem is taszító mind, de pl. a tipikus óriási kocka műkörmök és tetovált szemöldök már nem is divat, a '90-es években volt utoljára menő. a szolibarnaság, csillivilli ruhák meg a tonna smink és parfümfelhő is leginkább egy bizonyos rétegre jellemző, de ez szerintem a nőknek kb a 10-15%a, csak azért tűnik többnek, mert az ilyen lányok sokkal feltűnőbbek, mint az átlagos külsővel rendelkezők.

a plasztika meg.. nem hinném, hogy a magyar lakosság túl nagy százaléka engedhetne meg magának bármilyen plasztikát is.

2014. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 akkor egy nő nem is hordhat magassarkút szerinted? ne röhögtess már, hány éves vagy? a magassarkútól senki sem lesz pic.sa, van olyan alkalom, esemény, ami kifejezetten megköveteli.
2014. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!