Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ir vissza Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ir vissza Facebookon a fiu aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Már 1 és fél hónapja elmondtam neki hogy tetszik,azota beszelgettunk szünetekben.

Egyszer ráirtam Facebookon:"Szia" és nem irt vissza.Az este ujból probálkoztam de csak nem ir.A kérdésem: Miért nem ir vissza? Amikor vele vagyok "normálisan" viselkedik, de nekem az az érzésem hogy neki is bejövök.Mit kell tegyek?



2014. nov. 12. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
talán megkérdezed tőle hogy "miért nem válaszolsz?"
2014. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy nem használ facebookot?
2014. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy te mit érzel kiscsillag, az nem azt jelenti, hogy ő is azt gondolja.

Lehet, hogy te azt hiszed, hogy bejössz neki, miközben ő ugyanígy viselkedik még x csajjal, de azért mindenkinek biztos nem fog írni.

Ha nem ír vissza, ülj le a seggedre és foglalkozz mással, ne erőlködj.

2014. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem ir vissza a facebookon. LOL.


A vilag tenyleg megerett a pusztulasra :)

2014. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 legalabb ha nem tudsz egy rendes valaszt akkor inkabb ne irj semmit
2014. nov. 12. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle amikor normálisan viselkedik?
2014. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 nem tudom..felek hogy miutan megkerdezem,csak ugy lelep s aztan meg ugy sem fog szambavenni mint eddig
2014. nov. 12. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
6%

Rendes valaszt irtam, draga.


Kar hogy nem erted. ha ertened, nem hinned azt hogy a facebooknak BARMILYEN koz evan a valo elethez, meg ha te is meg az ismeroseid is ott probaljak elni.

2014. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!