Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nem túl komoly kérdés végül is de nem hagy nyugodni.


Szóval mit gondoltok arról hogy ha egy fiú be dagadt lila szemmel megy oda hozzátok ismerkedni akár buliban akár spontán?


Lenézitek hogy egy csicska akit mindenki megver vagy inkább felnéztek rá hogy igen is ez ki áll magaert?


Vagy ha egyik sem akkor mi erről az egész ről a véleményetek? Komoly válaszokat.



2014. nov. 12. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Első kérdésem: mi történt? Aztán ha elmagyarázza nem zavar.
2014. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megkérdezném mi történt a szemével. a többi már a válaszától függ
2014. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem.

Szerintem tök természetes dolog ha vkinek van vmi sebe. Annyit gondolnék:

-ha szimpatikus a személyisége= ..."Juj, szegény ez fájhatott! :/"

-ha nem az, és bunkó: ..."Megérdemled paraszt!..."


Mielőtt leszóltok honnan tudom hogy bunkó-e, hát onnan hogy megismerném előbb. Először semmit nem gondolnék.

2014. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"vagy inkább felnéztek rá hogy igen is ez ki áll magaert"


A bedagadt lila szemből pont nem az jön le, hogy képes lett volna kiállni magáért. Inkább akit elgyepáltak.

2014. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem meg épp kiállhat magáért, hiába veszít de nem haggya magát az már valami.



Egyébként ként is úgy rólam van szó, kaptam egy mokkást a gyerek nek meg az orra vére eredt el.


A többieknek azt mondom hogy persze személyiség függő hogy sajnáljátok e vagy inkább azt mondjátok meg érdemelte.


De tegyük fel hogy ha még sosem láttátok a srácot akkor mi a véleményetek róla? Hogy ilyen fejjel megy oda hozzátok?

2014. nov. 12. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy le leszek pontozva, nekem nem lenne szimpatikus, azt gondolnám verekedős (lehet, hogy nem így van, de ez lenne az első gondolatom). Azt gondolnám kiprovokálta.

Előbb-utóbb elmúlik. Jobbulást!

2014. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nem pontozlak le ne aggódj, legalább öszinte voltál és ez nekem mindennél többet ér.


Egyébként nem vagyok egy verekedős, nagyon nagy türelmem van azonban ha rá éreznek a gyenge pontomra ahol legjobban tudnak sértegetni, akkor nincs tovább ha nyerek ha vesztek megyek és verekszem.

2014. nov. 12. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy igazán meg se fordulna a fejemben, hogy mennyire csicska vagy menő az illető, inkább az, hogy balhés és akarok-e vele bármit is kezdeni. Szóval szituációtól és a szimpatikusságodtól függően inkább azon agyalnék, hogy hogyan léphetnék a olajra a leggyorsabban vagy hogyan tartsam a három lépés távolságot anélkül, hogy túlzottan biztatnám vagy elutasítanám a pasast (előbb-utóbb csak kiderül, hogy tényleg gázos-e).
2014. nov. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!