Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki egy szerencsétlen balf***nak születik?

Figyelt kérdés

Nem önsajnáltatasnak de tényleg kezdem így érezni..


A szüleimtől kb csakis a rossz tulajdonsagaikat örököltem. Rossz szem,kerek fej,vacak haj stb.


Szerencsétlen vagyok. Pl.ha nem tudom mikor indul a busz akkor biztos hogy az orrom elott fog elmenni. Akarmit tervezek mindig közbejön valami. Ha azt elharítom akkor megint..


Nincs kisugarzasom,jelentektelen vagyok. Az emberek nem vesznek rólam tudomast.

Van mas is akinek minden rosszul sikerül?

18/F


2014. nov. 12. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
hasonlóan így vagyok vele ^^! 19/f
2014. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Feltetted már magadnak a megerősítő kérséseket?


Hogyan hozhatnám ki ebből a legjobbat?

Mit tehetnék azért, hogy ez változzon?

Mit szeretnék elérni, mi a célom végül?


Gondolkodj el a válaszokon és cselekedj!

2014. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Te honnan ismersz?
2014. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Kerested már az okát (ezen a magyarázaton kívül), mondjuk a neveltetésedben?
2014. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen sokan így születnek csak valamelyik tud változtatni magán a többi meg fetreng a saját fekáliájában.
2014. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Velem is ez van. Soha semmi nem sikerül akármennyire is próbálom és akárhogyan próbálom. :/ 18F
2014. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van,a genetikám pocsék,ebből fakadóan pedig a nők szóba sem állnak velem... -.-

23/F

2014. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Én is így vagyok vele.

16/L

2014. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szergej55 ***** válasza:
63%
Iszonyatosan negatívan látod a dolgokat, így nem csoda, hogy csak szerencsétlen esetek maradnak meg az emlékezetedben. Olyanról meg még nem hallottam, hogy nem lehet semennyire sem megváltozni. Ezt a szemléletet például mindjárt kukázni is kellene, ha rászánnád magad valamire, ezzel lenne érdemes kezdeni.
2014. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

A neveltetést nem hülyeség átgondolni. Van, aki azért válik felnőtt korára "szerencsétlenné", mert olyan szinten visszafogja, elnyomja a család, elzárja mindentől. A Mérgező szülők című könyv ilyenekről is ír, és az én családomban is előfordultak ilyenek.

Neked nem elsősorban a külső lehet a problémád, hanem ahogy arra a külsőre tekintesz. Mindenféle külsőből lehet jót kihozni. A másik, amiről írtál, belső dolog, de azon is lehet javítani. Gondold át, miért tekintesz így magadra, "ki ültethette beléd" ezt a képet, mert senki nem úgy születik, hogy szerencsétlennek látja magát. Derítsd fel az okokat, oldd fel, aztán változtass.

2014. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!