Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lúzerség mennyire maradandó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lúzerség mennyire maradandó?

Figyelt kérdés
Ha az ember legyőzi a félelmeit, megtanul pozitívan gondolkodni, és tesz azért, hogy fejlődjön és elérje a céljait, akkor megszűnik lúzernek lenni? Vagy ez amolyan genetikai dolog, és a "hagyományos" emberek nem félnek?
2014. nov. 13. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Apai ágon öröklődik.
2014. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenkiben ott a képesség, hogy bármit legyőzzön! csak sokan túl kényelmesek, meg nem mernek lépni, vagy még az ajtót sem találták meg...vagy nem is keresték...
2014. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobb "lúzerek" lesznek a leggazdagabbak. Lásd: Bill Gates, Mark Zuckerberg...
2014. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet változni, csak azért tenni is kell. Sokaknak meg kényelmesebb annyival elintézni hogy "áh én lúzer vagyok és az is maradok" minthogy megpróbáljon megváltozni.

Köze nincs a genetikához. Nincs olyan, hogy valaki lúzernek születik.

2014. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En alapban luzer voltam,nyertem egy nagyobb összeget szerencsejatekon es a lové miatt megjött elegge az önbizalmam,odamentem olyan lanyokhoz is akik Előtte eszre se vettek!Szóval a lenyeg hogy a penz boldogit és a lúzersegböl ki tudsz lábalni,mert megnyerőbb leszel mar a nőknél is!
2014. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az igazi lúzerség maradandó. Aki "lúzer" és hozzá lusta és halvérű (ez utóbbi genetikus) az mindig is az marad, mert nincsen ereje/ambiciója/kitartása megmozdulni és átalakítani az életét.


Nem a lúzerség a genetikus, hanem tenni akarásra képtelenség. DE

Ez is csak annyit jelent, hogy több lelkierőre van szüksége, hogy megmozduljon. Az ember tud magán változtatni, és kell is neki. Az ember az élete folyamán mindig más életszakaszokba lép át, máshogy lát dolgokat. Változik a környezete, és minden, ezért minden ember olykor revíziózza az életét. Aki elmulasztja az sikeresből lúzerré fordulhat. De ha képes ezt megtenni, akkor lúzerből lesz sikeres.


A sikerért folyamatosan kell dolgozni. Mert ha nem elveszik a siker.

2014. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le lehet győzni, de kell hozzá sok kitartás, és sok ember feladja. Illetve van az a kategória, aki tényleg esélytelen, de azért az a kisebbik rész.
2014. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!