Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Lifestyles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Lifestyles Ultra safe jó első alkalomra, ha nem, tudnátok ajánlani valami más fajtát? Ja és nézegettem neten, hogy fehér/szürke a doboza, amit én vettem annak kék, ez számít, vagy csak más a csomagolása? :D bocsánat a hülye kérdésért

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
tök lényegtelen az első úgyse lessz nagy cucc... akkor lesz majd érdekes ha már gyakoroltatok együtt párszor...
2014. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, de nem akarok olyat használni, amivel kapcsolatban rossz tapasztalatai vannak másoknak.

Gondoltam tudnának ajánlani valami kényelmeset, amivel élvezetesebbé tehetném számomra, és a barátnőm számára is.

2014. nov. 13. 15:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Fasza, eddig nem érkezett egy segítőkész válasz se..:/
2014. nov. 13. 16:20
 4/6 PearlDiver ***** válasza:

Teljesen jó lesz, úgyis csak vegyes véleményeket kapnál a különböző márkákról. Van akinek ez jött be, van akinek az.

Ha mindenképp prémiumot akarsz, akkor bármelyik Durex vagy Lifestyles (a Skyn nekünk pl eléggé tetszett, nincs gumiszaga), de a Masculan is megteszi.

A doboz színe tökmindegy, viszont jobban megéri 10 vagy 12 db-os kiszerelést venni, drogériákban általában árulnak olyat.

Ami fontos, hogy ellenőrizzétek akció után, hogy nem szakadt-e ki.

2014. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok először 10-12 db-osat venni, mert ha nem jó pl a méret, akkor megszívtam.

Köszönöm szépen a választ!:)

2014. nov. 13. 16:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért várom még a további válaszokat, ha esetleg valaki megosztaná velem a tapasztalatait:)
2014. nov. 13. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!